Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Nektek mennyire jönnek be a tetoválások fiukon? és ha tetszik akkor hol?

Figyelt kérdés
a combomra és a vádlimra fogok nemsokára tetováltatni és kiváncsi lennék, hogy ez mekkora hátrány lesz majd nekem
2012. jún. 17. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mit fogsz tetováltatni magadra?
2012. jún. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
vádlira ne, szinte minden pasinak ott van. menő vagy mi?
2012. jún. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 M.Kata ***** válasza:
függ a mintától is,de nekem nem nagyon jönnek be a tetkós srácok.egy-két kisebb minta még oké,de nem a sok és nagy minta
2012. jún. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nekem 1-1 nagy minta lesz a vádlin és a combom, a combon egy snowboardos tetko lesz, de remélhetőleg egyedinek számít majd ahogy kitaláltam, a vádlira meg sok terv van még, azon még gondolkodom
2012. jún. 17. 18:31
 5/11 anonim ***** válasza:

Bár én elég sok tetkóval rendelkezek (2 felkar tele, mellkas, lapocka), de valahogy nem vonz fiúkon.

22/L

2012. jún. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
és azért akarok vádlira mert igaziból mindenkinek a hátán,vállán és mellkasán van
2012. jún. 17. 18:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy combra csináltass, vagy felkar belső oldalára. Az nagyon szexi főleg ha feszít a pasi:D
2012. jún. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"és azért akarok vádlira mert igaziból mindenkinek a hátán,vállán és mellkasán van"


Miért kell másokhoz igazodni ilyen téren?Számomra pl. emiatt nem lennél vonzó...

2012. jún. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Úgy önmagában nem vonz, nem taszít, nekem semleges. A televarrt emberek mondjuk szerintem már csúnyák, de 1-1 tetkó miatt én nem fogok elküldeni senkit. Bár szerintem a tetoválás önmagában hülyeség, de ha valakinek ehhez van kedve... Ő teste.

21L

2012. jún. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Farkas Victor válasza:
szerintem ez egy nagyon rossz kérdés! ne azért csináltass vagy ne csináltass mert mások mit szólnak hozzá! Aki el fogad majd az így is elfogad! nekem mindkét karom teljesen csuklóig be van tetoválva, az egész hátam is, a mellkasom és kompletten az egész hasam is készülőben illetve jövő hónapban a nyakamat is betetováljuk és konkrétan szarok rá ki mit gondol, boldog párkapcsolatom van jól menő melóm jó pénzel, innentől kezdve nem érdekel és szerintem téged se érdekeljen, csináld azt amit szeretnél és ne törődj mások véleményével!
2012. jún. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!