Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről kezdesz el beszélgetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről kezdesz el beszélgetni egy olyannal aki tetszik?

Figyelt kérdés

szóval h már pl többször is látad de nincsennek közös ismitek, témátok. akkor miröl kezdenél el beszélgetni vele?

szóval h 15 éves vagyok és tetszik egy fiatalabb fiú akivel hát nem tudom mi lehetne a közös témánk, maximumm a zene mert kb ugyanolyan zenéket szeretünk. még soha nem beszéltem vele. és hát kicsit gáznak tartanám h áll ott a folyosón énmeg csak oda sétálok aztán 'sziaa,mizu? szereted a mittomén mit..?:'O akkor hogy?



2012. márc. 23. 20:55
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsi nem ebbe a témába akartam:S:)
2012. márc. 23. 20:58
 2/7 A kérdező kommentje:
normális választ léccike:))..
2012. márc. 23. 21:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
zimbabwei dollár árfolyama tuti nyerőő téma. Mindig hasznalaom mindig bejön Good
2012. márc. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mantis religiosa ***** válasza:
100%

Két eset van ilyenkor. 1 Te akarod vinni a szót. 2 Őt szeretnéd beszéltetni.


1.Ha tudod, deríts ki mi a hobbija, vagy érdeklődési köre, mond, hogy téged is érdekel a téma, tudna-e segíteni, tanácsot adni.


2. Dobj fel neki a témát, ( olyat amiről tudsz beszélni legalább 5 percet), kérd ki a véleményét. Ha azt mondja, hogy nem ért hozzá, vágj "földöntúli öröm" arcot és mondd, hogy mindig is érdekelt egy abszolút kívülálló véleménye.


Amúgy lány vagy, biztos tudsz néhány csábítási trükköt, ha minden kötél szakad, vesd be azokat!

2012. márc. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 yuda ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag szinte mindegy mivel kezded. nem kell jópofizni, elég egy szia hogy vagy, hasonló..

Ha ő is akar beszélgetni, akkor úgyis reagál és nem kell semmit kigondolj előre, mert észrevétlenül elindul a beszélgetés.

Gyakorlatilag azzal lehet tönkretenni egy beszélgetést, ha bele akarsz erőltetni egy témát, mert akkor szinte megfagy.

Csak lazán és bízd a véletlenre. Menni fog, akármennyire is furcsának tűnhet.

Ha nyögvenyelős, akkor viszont a fiú nem vevő rád és ne erőltesd.

2012. márc. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utolsó: értem köszi:)) de hogy mennyek oda hozzá.. vgayis h elég furcsa lenne ha a folyóson vagyunk énmeg csakugy odameek h szia,öhmm tetszik ez a zene? szóval jahm, meg álatlában szünetekben pingpongozik a haverjaival akiket nem bírok:S
2012. márc. 23. 21:26
 7/7 yuda ***** válasza:

Szia!

Valóban, ha csapatban van, barátai között, az nem a megfelelő pillanat. Várd meg, amikor egyedül van. Jön suliba, megy suliból... nem tudom, de csak végigmegy a folyosón néha egyedül?

Na mindegy, várd ezt ki.

Egyébként pedig miért lenne ciki, ha mondod hogy szia öhmm milye zenét hallgatsz?

Abszolut nem ciki. Valahogy csak el kell kezdeni, de ahogy írtam, azt ismétlem: Az hogy ciki valami, az a te buksidban van amiatt, hogy sokat gondolkodsz rajta. Emiatt van. Említetem, hogy lazább legyél, ne találj ki előre mondókát, bőven elég a kezdő mondat, ami lehet akármi semleges.Bármi, hiszen nem az a lényeg.

Ha akarja, ha nyitott rád, úgyis szó szót követ. Ha elkezded kitalálni az egész beszélgetést, akkor csak begörcsölsz, de amúgy sem működne.

Hagyd had sodorjon az ár. Kicsit legyen már több bizalmad!

2012. márc. 24. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!