Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy gyorsíthatnám fel? 16/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy gyorsíthatnám fel? 16/L

Figyelt kérdés

Tegnap este volt az első alkalom hogy kivertem a barátom farkát ő meg megujjazott... nagyon jó érzés volt meg minden de amikor ő ujjazott meg engem feltünően sokára élveztem el... Szóval az lenne a kérdésem hogy hogy tudnám felgyorsítani az elélvezésem hogy ne érezze magát zavarba.

Pls segítsetek


2012. jún. 19. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy feltűnően? Mi alapján tűnt fel? Mégis mennyi volt az idő? Mert ha fél óra az nem ugyanaz, mint ha 10 perc lett volna.
2012. jún. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy még sokszor csináljátok.


Ő is ügyesebb lesz és te is jobban el tudsz majd lazulni.

2012. jún. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
lazulj el és élvezd -.-
2012. jún. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség..nem kell gyorsítani,és ne görcsölj ilyeneken.:)
2012. jún. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha neked annyi idő kell, akkor annyi ideig csinálja és kész. Majd gondolom változni fog.
2012. jún. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem gyorsítani kell. Meg kell adni a módját...
2012. jún. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ő szinte azonnal elélvezett én meg 5-10 percre rá :/
2012. jún. 19. 15:03
 8/11 anonim ***** válasza:
5-10 perc teljesen jo, en baratnomnek is ennyi kell altalaban. izgalmi allapottol fuggoen.
2012. jún. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Inkább neki kéne lelassítani :D Szerintem jó elhúzni azt, amit élveztek ;) Amúgy meg sokkal gyorsabban fogsz elélvezni, ha a száját is beveti, mert ujjazással csak közvetve ingerli a csiklót. Még ha ügyesen megpróbálja ingerelni a csiklódat, az sem lesz ugyanaz, mint szájjal :)
2012. jún. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
egy nőnek átlagban az előjátékkal együtt 15-20 perc kell ugyh a barátod legyen csak türelmesebb,te meg ne görcsölj e miatt ;) 33f
2012. jún. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!