Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy gyorsíthatnám fel ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy gyorsíthatnám fel ezt a barátból szerelmet, ha ő nagyon fél a lányoktól? Igaz, hogy az anyukája után én állok hozzá a legközelebb lányként, de 1 héten talán ha egyszer beszélünk! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hogy gyorsíthatnám fel ezt a barátból szerelmet, ha ő nagyon fél a lányoktól? Igaz, hogy az anyukája után én állok hozzá a legközelebb lányként, de 1 héten talán ha egyszer beszélünk! Mit tegyek?Van egy srác, aki nagyon fél a lányoktól, mert egykor egy lány összetörte a szívét, és elmondtam ennek a srácnak, hogy nekem nagyon bejön, de ő fél bele kezdeni 1 kapcsolatba, és azt mondta először legyünk csak barátok, aztán lehet, hogy másképp alakul majd! De ha fél akkor mikor lesz ez?
2008. okt. 14. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Legyel jo hozza es varj turelmesen, ha tenyleg akarod ot. Ne nyomulj tulsagosan mert elriaszthatod magadtol. Majd rafog jonni magatol, hogy nem minden kapcsolat sul el olyan rosszul es nem mindenkiben csalodik. Csak legy turelmes.
2008. okt. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Vagy egyszerűen nem tetszel neki szexuálisan, vagylehet hogy meleg. Ezt nem bántásból mondom,de ha egy lány így felkínálkozik egy fiúnak,és az hidegen hagyja, nem sok más alternatíva van
2008. okt. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, csakhogy ő nem beszél egy lánnyal sem, és velem is csak néha beszél! De ilyenkor milyen témát hozzak fel neki, amikor van egy pillanat, mikor beszélgetünk, és azt akarom, hogy sokáig tartson a beszélgetés? Milyen témák jöhetnek szóba?
2008. okt. 15. 23:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
pl ha tudod miket szeret, kérd ki a véleményét olyan dolgokban amikben "szakértő", valamilyen ürüggyel! arról biztos tud magyarázni sokat. először nem kell semmi komoly témát kezdeni, hanem elég ilyen kis könnyed, hogy meglegyen a bizalom. később dobhatsz fel terveket, nyaralás, ilyesmi. vagy hívd el vásárolni magaddal, csak figyelj h ne tartson nagyon sokáig, azt nem bírják a pasik! :D
2008. okt. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van neki egy barátja, aki össze akar velem jönni, és az egyik barátnőm azt mondta, hogy akkor jöjjek össze vele, és akkor közelebb is leszek a sráchoz, és van is okunk egymással beszélgetni, és így könnyebben közelebb kerülök hozzá! Szerinted/tetek ez mennyire jó ötlet?
2008. okt. 16. 21:14
 6/7 anonim válasza:
100%
Én nem tudom, más hogy van vele, de szerintem fiúknál veszélyes a féltékennyé tevést jatszani (mert ha jól értem, kicsit ez is benne van). A legtöbb fiú ha mással lát meg egy lányt, azt mondja: Ő kellett neked? Hát akkor szerussz, menj! Ha nem mer lépni, és te összejossz egy másikkal, akkor elég kicsi az esélye, hogy jobban fog hajtani rád. Bár..., kivételek mindig akadnak.
2008. okt. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor tudtam csak írni xD

Szerintem ha még ez a helyzet áll fent olyan témát hozzál fel amire nem csak simán igen-nem a válasz hanem ki tudja beszélni veled az érzéseit ... mert ha csak tényeket beszéltek az nem ugyanolyan mintha érzelmeket is beszélnétek :DD sok sikert továbbra is :))

2010. márc. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!