Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Augusztusba lesz a gólyatáboro...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Augusztusba lesz a gólyatáborom és ott lesz az a srác is aki tetszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nekem ő nagyon tetszik, meg szerintem én is tetszem neki, mert már többször is hozzám ért "véletlenül". Mit csináljak, ha nem merek vele beszélni, és valószínűleg ő sem? Ő is az a visszafogtt.

Normális válaszokat kérek KORRAL.

Előre is köszi!



2012. jún. 19. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:

gólyatáborban mindenkit bátorít az alkohol. annyit igyál, amitől esetleg felbátorodsz.

17/l

2012. jún. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Na nem!

Azt nem!

2012. jún. 19. 21:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézd, szerintem nem szabad semmit sem kihagyni, mert később megbánhatod. Szard le a félelmeidet, lépj felé. Mi baj történhet? Ha pedig tényleg csak a félelem a gond, a gólyatáborokban úgyis kötelező a korlátlan italfogyasztás. :) Persze nem kell asztal alá innod magad, és az alkohol sosem megoldás, de egy pohár bármi tényleg oldja a feszültséget kicsit és talán úgy könnyebben tudsz nyitni felé.
2012. jún. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a 3as vagyok és 25 L
2012. jún. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Advocatus Diaboli ***** válasza:

CS: ez neked hányadik ilyen jellegű kérdésed?

Mi a franc van veled?

2012. jún. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dugasd meg magad vele, gólyatáborban ez fel se fog tűnni senkinek.
2012. jún. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves 5. kommentelő.

Azért írók ilyen sok ilyen fajta kérdést, mert semmit sem akarol elrontani.

2012. jún. 19. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!