Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nem tul szep es csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nem tul szep es csinos lanyok tobbsege miert vadaszik ultrahelyes metroszexualis pasikra? Nem veszik eszre magukat?

Figyelt kérdés
Ha egy ronda pasi szep lanyra vadaszik akkor mindeni mondja, hogy a te utcadban keresgess. De ha pl egy kover csaj jo pasira hajt, akkor mindenki biztatja. Ezzel meg vissza is elnek ezek a lanyok. Ezzel ugy tunik hogy megint az lesz, hogy a pasik a rosszak a gonoszak, a lanyok meg az angyalok. Tisztelet a kivetelnek.
2012. jún. 20. 09:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Előbb-utóbb (de inkább utóbb), kb. 30 évesen majd észreveszi magát, csak akkor már lehet, hogy késő lesz...
2012. jún. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Tapasztalat: minél rondább, annál nyomulósabb.Nem tudom miért.


21/L

2012. jún. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ilyen ez és ezért nincs esélye egy átlagos Férfinak.
2012. jún. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
Látom összeült a lúzer brigád.
2012. jún. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

rám is rám nyomult egy ilyen lány aki rondának hitte magát, de nem volt az! Egyéb okok miatt elutasítottam :/ De lehet nem kellett volna :/

f18

2012. jún. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért a külső alapján kell kategorizálni az embereket. Egy "ultrahelyes" pasi lehet, hogy egy "nem túl szép" lányban találja meg élete szerelmét. Egyrészt, a szépség szubjektív, másrészt pedig a belső is nagyon fontos, ezt ne akarjátok megszabni másoknak.
2012. jún. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"ultrahelyes metroszexualis pasik"

Hát azok meg milyenek?

2012. jún. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hagyjuk mar ezt az ostoba es ocska dumat amit itt a gykn minden masodik csaj hajtogat, hogy a szepseg relativ dolog. Ha annyira relativ akkor miert nem mondogatjak folyton kiszel tundere meg pl.franck riberyre hogy milyen szep meg jokepu, es miert scarlett johansonra meg johnny deppre mondjak tobben hogy szep meg jokepu? He? Baromsag ez a azepseg relativ dolog. A legtobb lany odavan a cronaldo fele nyalgepekert, akarhogy is szapuljak itt a lanyoj, hogy igy meg ugy nem jon be. Ellenben kiraly l norbiert ha nem lenne ismert. akkor nem nagyon kaparnanak a lanyok.
2012. jún. 20. 10:05
 9/16 anonim válasza:
52%
Ezt már én is tapasztaltam nem is egyszer.Biztosat én se tudok mondani, de szerintem ezeknek a lányoknak mondjuk 18-20 éves korukig csak olyan kevésbé jóképű fiu ismerőseik voltak, akik örültek már annak is, hogy egyáltalán szóba áll velük egy csaj.Na, mármost a csaj élvezi még ezeknek a srácoknak a bizalmát is, akik persze rajonganak érte, hiszen tudják, hogy egy helyes szexis lánynál esélyük se lenne. Egy idő után persze ennek a nem túl szép lánynak is megjön az önbizalma és úgy fogja gondolni, hogy miért is ne próbáljon meg egy szinttel följebb lépni, vagyis a helyesebb srácokat nézi ki magának. Na és akkor innentől kezdődnek a gondok, mert valószinüleg nagyot fog koppanni ez a lány, ugyanis ezeknek a jóképű fiuknak már biztos, hogy megvannak a maguk igényei is avval a bizonyos lánnyal szemben, akivel járni akarnak.Szóval csak annyit akarok kihozni belőle, hogy mindenkinek tudni kell felmérnie a saját adottságait és csakis ezek figyelembevételével válogasson, mert különben hoppon marad. Mindegy, hogy fiu vagy lány az illető.
2012. jún. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%

Ez összetett kicsit,de megpróbálom kifejteni.

Mert ugye nekik is nedvesedik az abizonyos testrész amit puncinak hívunk a domborodó izmokra, a jó dumára,a beállított séróra,meg a BMW-re Audira.

Igen,ám ez mind szép és jó is,DE és egy 72-es betűméretű DE,nem gondolnak bele,hogy ahhoz,hogy ilyen pasit fogjanak ahhoz TENNI is kellene nagyon sokat,főleg külsőleg,eljárni edzeni,hogy jó alakjuk legyen,nőiesen öltözködni minibe járni...stb.

Csak sajnos nagy átlagban elvárnak de semmit se akarnak tenni érte,kellene a jó pasi de ne kelljen megmozdulni sajnos ez a helyzet,cselekdni ne kelljen de kell a jó,erre nem jönnek,hogy nem mehgy,bele kell tenni a munkát atestükbe,hogy egy ilyen pasi szóba álljon velük,csak sokan azt hiszik,hogy aranyból van a pinájuk :O


Ugyanez fordítva is a pasinak ha olyna csaj kell akkor szépen fizesse meg az árát,most nem feltétlenül pénzbe kell érteni ezt.


Egy bölcs gondolat tőle:,,Ne a célod add lejjebb,hanem magadat emeld fel a célodhoz fejleszd magad,hogy elérd".


Csak így fog menni,hajrá hölgyek,fogadjátok meg amit írtam.

2012. jún. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!