Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rá kérdezhetek nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá kérdezhetek nála?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác akivel jóban vagyunk régóta,3 hónapja szakított a csajával.Egy párszor találkozgattunk,most meg pár napja hanyagol.Rá kérdezhetek hogy most újból össze jöttek?VAgy mi van most velünk?Nem fog elhajtani?HOgyan kérdezzek rá hogy ne legyek szánalmas?Fájni fog ha kibékülnek.
2012. jún. 20. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne kérdezz rá, abból rögtön levágja, hogy kell neked, és ezzel visszaélhet! ,,Lapulj meg" , figyelj, gyűjts infókat... ha újra együtt vannak, az nagyon hamar ki fog derülni.
2012. jún. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 hellosztok ***** válasza:
Hátt nem kell itt semmit se infokat gyüjteni hülyeség nem kém vagy te lapulj infokat gyűjts meny oda hozzá kérdezd meg hogy mint van stb.. ilyen alap kérdések meg hogy mivan most? találkoztatok végül ozt most lett?? hirtelen uygis tudja ott van neked! hátt ha már találkozgatál vele akkor már tudja ott van ahol kell lenni...
2012. jún. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hellosztok ***** válasza:

2. válaszoló vagyok

csak nem túll érthetöen írtam le... bocsi gyorsan írtam és nem ellen őríztem le!

am meny oda hozzá. beszélges vele pl:szia miujság?, hogy vagy mint vagy??? stb.. am kérdezhetek vmt mért kerülsz mostanában eddig taliztunk folyamatosan most meg el kerülsz szeretném tudni mért van ez! enyi és majd el mondja

2012. jún. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!