Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt lehetek vele úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt lehetek vele úgy, hogy lehetőleg ne utálja senki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

35 éves vagyok, és egy cégnek a vezetője. Dolgozik nálunk 3 éve egy nagyon kedves, okos, és nagyon csinos 34 éves nő. Már többször elhívtam őt inni valamit vagy akár ebédre, és mindig jól elvagyunk. Haza is viszem ha nem kell tovább bent maradnom mint neki, ma pl. majd elviszem az oviba kisfiáért (már nem először találkozom a sráccal, és egész jól kijövünk, nagyon szeretem a kicsit, irtó jópofa.). Nincsen férje, mert rég otthagyta őt, még amikor terhes volt a kicsivel, nekem sincs senkim, mert eddig még egy olyan nőt sem találtam aki elviselné azt az életmódot, ami egy cég vezetésével jár. Már többször beszélgettem Vele erről baráti társalgás szinten, és ő azt mondta, hogy neki nem okozna gondot csak szeresse valaki őt is akihez odabújhat, stb... Nagyon szimpatikusak vagyunk egymásnak, és múlt szerdán mondott nekem egy olyat, hogy "nagyon szerencsés lesz az a nő akit te szeretni fogsz". Nos én azt szeretném ha Ő lenne ez a "szerencsés" lány. Csak félek, hogyha ez kiderül, őt utálni fogja mindenki, és nem akarok neki rosszat. Jó persze ettől még együtt lehetünk, csak rossz környezetben elég nehézkes dolgozni. Mit lehetne tenni, amikor már így is pletykálkodnak (titkárnőm rendszeresen informál a dolgokról), hogy lesz valami köztünk. Egyikünknek munkahelyet kellene váltani, és mivel én nem tehetem , neki kéne, de nem tudom mennyire akarja ő ezt.


2009. júl. 6. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én a helyetekben maximálisan titokban tartanám.

Ismerem az efféle munkahelyek pletyka hálózatát, de ha mindketten tényleg szeretitek egymást, akkor az irodában ki lehet bírni, h hacsak lehet kerülitek egymást. Beszéljétek meg őszintén, hogy így működne e a kapcsolat, munkahely váltáson csak akkor gondolkodjatok, ha a titoktartás lehetetlen. Tudod milyen nehéz manapság új munkahelyet találni. A munkahely legyen a munkáé, de a többi idő mind a tietek és távolságtartás után bármilyen kicsiny időt is sokkal jobban meg fogtok becsülni.

Drukkolok nektek, jó lenne, ha a pici fiúnak ilyen körültekintő, és követkzetes apukája lenne. :)

28/L

2009. júl. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ő is szeretne veled összejönni. Szerintem ne habozz. A munkahelyen pedig tényleg tartsátok titokban. Bár előbb utóbb minden kiderül. De ez meg rátok tartozik. Mind a ketten azzal jártok akivel akartok, a munkatársaknak ehhez semmi köze. Nem hinném, hogy ezért utálnák a lányt a többiek. Amikor én összejöttem a barátommal az egész város megszólt érte, persze jogtalanul. ( Mindegy miért, hosszú történet.) De ez az egész kb 3hónapig tartott, egy idő után már volt más témájuk. Minden csoda három napig tart. Ne érdekeljenek a munkatársak, ti legyetek boldogok és kész. Ki tudja, lehet hogy életed szerelmét szalasztod el, ha nem jössz vele össze. Én majdnem szakítottam ezért a barátommal, mert annyira kilátástalan volt a helyzet, most pedig már az eljegyzést tervezgetjük . Óriási hiba lett volna, ha akkor azt nézem, ki mit mond. Ne kövesd el ezt a hibát. :) Sok sikert nektek.
2009. júl. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

nehéz azért egy kapcsolatot titokban tartani egy munkahelyen, mindig vannak rosszakarók, meg pletykás emberek, és előbbutóbb úgyis kiderülne.

viszont én úgygondolom h szerelem mindent megér, főleg így h neki vanegy kisfia is, akivel te jól is jössz ki, mind2en szimpatikusak vagytok egymásnak, sztem megkéne próbálni, mindnekinek joga van a szerelemhez, ha az a főnökkel történik, akkoris. ha kiderül, biztos lesznek ferde szemek, meg pletykák, de ez alább hagy majd egy idő után úgyis, mert megunják. szóval sztem nemkéne rögtön munkahelyet váltani, ígyis fennlehet tartani egy kapcsolatot, ha nemfoglalkoztok a pletykákkal, és próbéljátok átvészelni a nehéz időszakot.sok sikert nektek,

2009. júl. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem, eszem ágában sincs elszalasztani őt, hiszen őt tudnám szeretni, és ő igazán megérdemli, hogy valaki végre szeresse őt. Csak ugye említettem, hogy haza szoktam őt meg a kisfiát vinni, és az első után rá 1 hétre ő mondta nekem, hogy olyanokról hallott, hogy mások szerint egész biztosan lefeküdtünk, hogy ő előbbre jusson. Engem annyiból érdekel a dolog, hogy ő le volt törve miatta nagyon, én meg nem akarom, hogy bármi miatt is szomorú legyen. Főként ne miattam. Szeretem őt, és úgysem tudom elnézni, hogy szomorú.
2009. júl. 6. 15:03
 5/12 anonim válasza:

Szia!

Hát szerintem egy idő utn kitudódna a munkahelyen a kapocsolat, hisz a szerelmesekről, csak ugy sugárzik, hogy egymásnak lettek teremtve. Mivel cégvezető vagy, bizonyára sok embert ismerhedsz a szakmádban. Nem tudnáegy másik munkahelyet biztosítani ami ugyan olyan jó ( vagy esetleg jobb ) mint ez? Máris nem kellene a "munkaviszony" dolgon gondolkodni. Gondolom, ha létrejönne a munka váltás lehetősége, nem lenne könnyű, de valószínű megtenné, azért, hogy boldogan és ne titkolozva kelljen élnetek.

Amugy sok sikert és boldogságot:)

2009. júl. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
tudnál egy* (bocsi előbb elrontottam)
2009. júl. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

De igen, én is erre gondoltam, csak olyan hülyén jönne ki nem? "Figyelj életem válts munkahelyet hogy ne kelljen titkolóznunk légyszi!!" :-))

Egyébként ma elugrottunk a gyerekért, hazavittem őket, mondtam Neki, hogy menjen be a házba nyugodtan mi még elugrunk valahova, és vettem 2 csokor virágot, az egyiket a fiától kapta, a másikat tőlem. Nagyon örült neki, kb olyan piros lett az arca tőle mint a rózsák amit kapott tőlem, de legalább legomboltam egy hatalmas puszit és odabújt hozzám. :-) Azt mondta jól érzi magát velem.

2009. júl. 6. 19:49
 8/12 anonim válasza:
Egyszer lekellene ülni modnjuk egy kávézóba .. v egy szép helyen ( ami emlékezetes marad ) hogy ő mennyire gondolja komolyan és ha eléggé ahhoz, hogy egyásai legyetek ( nem fizikai értelembe ), akkor felhozhatnád neki a témát, hogy ha találsz/ találtok egy másik munkahelyet mi lenne, ha elmenne oda? Nem kellene titkolózni, nem utálná meg senki és lenne egy kiegyensúlyozott párkapcsolata is. amugy az elöző voltam :)
2009. júl. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
egymásé legyetek* ( megint elrontottam xD )
2009. júl. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

De jó olvasni, h egy férfi ennyire szeret. :)

Össze fog ez jönni gond nélkül, ha őszinte, amit itt olvasok. :)

2009. júl. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!