Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt lehetek vele úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt lehetek vele úgy, hogy lehetőleg ne utálja senki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

35 éves vagyok, és egy cégnek a vezetője. Dolgozik nálunk 3 éve egy nagyon kedves, okos, és nagyon csinos 34 éves nő. Már többször elhívtam őt inni valamit vagy akár ebédre, és mindig jól elvagyunk. Haza is viszem ha nem kell tovább bent maradnom mint neki, ma pl. majd elviszem az oviba kisfiáért (már nem először találkozom a sráccal, és egész jól kijövünk, nagyon szeretem a kicsit, irtó jópofa.). Nincsen férje, mert rég otthagyta őt, még amikor terhes volt a kicsivel, nekem sincs senkim, mert eddig még egy olyan nőt sem találtam aki elviselné azt az életmódot, ami egy cég vezetésével jár. Már többször beszélgettem Vele erről baráti társalgás szinten, és ő azt mondta, hogy neki nem okozna gondot csak szeresse valaki őt is akihez odabújhat, stb... Nagyon szimpatikusak vagyunk egymásnak, és múlt szerdán mondott nekem egy olyat, hogy "nagyon szerencsés lesz az a nő akit te szeretni fogsz". Nos én azt szeretném ha Ő lenne ez a "szerencsés" lány. Csak félek, hogyha ez kiderül, őt utálni fogja mindenki, és nem akarok neki rosszat. Jó persze ettől még együtt lehetünk, csak rossz környezetben elég nehézkes dolgozni. Mit lehetne tenni, amikor már így is pletykálkodnak (titkárnőm rendszeresen informál a dolgokról), hogy lesz valami köztünk. Egyikünknek munkahelyet kellene váltani, és mivel én nem tehetem , neki kéne, de nem tudom mennyire akarja ő ezt.


2009. júl. 6. 12:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Őszintébb már nem is lehetnék. :-) Szeretem őket, és ha csak egy picivel is de jobbá szeretném tenni a kissrác életét is azzal, hogy nem egy apukát (mert annak nem fogom magam neveztetni) de egy jó barátot aki mindig ott van neki mindenképpen kap. Az anyukája meg sok-sok szeretetet fog kapni remélem sok évtizeden keresztül. Rajtam nem múlik. :-)
2009. júl. 7. 18:11
 12/12 anonim ***** válasza:
na mi van veletek?:)
2010. febr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!