Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hany evesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hany evesen kezdodik el a felnott kor, ha egy lany elvesziti mar 12 evesen a szuzesseget?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 12:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A felnőttkor!=a büntethető életkorral. Van aki szinte sose nő fel van aki már 18 előtt is megérett(nem te vagy).


A szüzesség elvesztésének semmi köze a felnőtté váláshoz. Ahogy akkor se leszel felnőtt ha kicsempészel a Teszkóbol egy üveg sört, és egy doboz cigit. Inkább örülj,hogy gyerek vagy nem olyan jó felnőttnek lenni, mint ahogy az ember 10 évesen elképzeli.

2012. jún. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Szerintem a felnőttkor 18 éves kor után, illetve ha kellően érett és talpra esett vagy hozzá,hogy a saját lábadra állj. De akit 12 évesen hanyatt döntöttek,az nem más,mint ahogy előttem írták tinirib@nc. Ami azt illeti,most nem tudom,hogy hányas volt,de aki a nagyon hosszú szöveget írta,na neki igaza van és egyet értek vele. Borzalmasan írsz és le p_csözhetsz,attól még így van.Puszi.;D
2012. jún. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Amúgy nem a nővéred nevét használod itt? Tóth Szilvike rémlik, és nem ilyen stílussal.
2012. jún. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
10-es válaszoló: Gyönyörű hozzászólás, komolyan! De attól tartok, főhősnőnk nem fogja megérteni.
2012. jún. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
12 évesen jobb esetben még egy gyereknek meg sem jön, melle sincs (persze a városi hibridekre és a dagadtakra ez nem vonatkozik). Ilyen korban azt se tudja, hogy kell szexelni (szeretkezést már meg se említem), valószínűleg azt se tudja, mi a sperma, hogy működik a teste, hogyan szóletik a gyerek stb stb. szánalom vagy kicsikém
2012. dec. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Manapság nem 18évesen lesznek a legtöbbek felnőttek az biztos. Sokkal inkább valahol a huszas éveikben.
2013. dec. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!