Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a csajomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a csajomat, hogy szopjon le, és bele élvezhessek a szájába? Szokot szopni de nem sokat? Én nagyon vágyomrá. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 17:02
 1/8 okoska31 ***** válasza:
100%

keress rá google-n, hogy mit egyél ahhoz, hogy jó ízű legyen.

Aztán elégítsd ki szájjal Te is őt, és reménykedj, hogy viszonozza.

Erőltetni nyilván nem fogod tudni.

2012. jún. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Mondjuk vezesd elő neki a 69-et :P Úgy hátha kicsit több kedve van a dologhoz ;)
2012. jún. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Gondolom kissé értetlen a csaj, így nincs más hátra, mint keményen a fejébe verni az anyagot...
2012. jún. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Eröltetni nem akarom csak én kinyalom elélvez lemegy a faszomhoz és meg puszélgatja és anyi
2012. jún. 20. 17:11
 5/8 A kérdező kommentje:
69az rendbe de nem akarja végig játszani hogy bele nyomjam
2012. jún. 20. 17:12
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Ha nagyon nem szereti az ilyesmit, akkor max. arra tudod rávenni, hogy a szájába vegye, de lenyelni tuti nem fogja.

Főleg akkor nem, ha erőszakos vagy vele.

2012. jún. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%

"elélvez lemegy a faszomhoz és meg puszélgatja"


hát ezen lefeküdtem a földre a röhögéstől xDDD


sztem irányítsd a fejét nyomjad bele keményen a szájába xD

2012. júl. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
én pl csak szex közben megkérdeztem, hogy nem szopna-e le kicsit, mondta, hogy ok, és csinálta, aztán kérdeztem, hogy hova mehetek, visszakérdezett, hogy hova szeretnék, mondtam, hogy a szádba, aztán bele ment, mert hogy szeret engem annyira :D 2-3 alkalom után megkértem, hogy nyelje le, azóta mindig nyeli :) imádom
2012. szept. 25. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!