Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fahély kérdése:

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az van,hogy bele esem egy sztárba.De nem gondoljátok hogy valami kis csaj vagyok,aki szórakozik,én most tényleg nem tudom mit csináljak...:/ Láttam egy filmet,és beleszerettem a pasiba aki a főszereplő benne.Én tudom hogy ez butaság,de egész nap Ő jár a fejemben,lassan 13-ra nézem meg ugyanazt a filmet.:( Nem bírom kiverni a fejemből Annyira hogy már fáj:( Tudom hogy minden szempontból elérhetetlen,de ez így nem lesz jó! Ha annyi pénzem lenne,talán felkereshetném de .. 14L
2012. jún. 20. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, majd kihevered :D Ezen majdnem minden tinilány átesik. Nekem Herkules volt életem szerelme, de sajnos több dolog is a kapcsoltunk ellen szólt :D
2012. jún. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne nézd meg többször a filmet, inkább menj valahova szórakozni
2012. jún. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) Megpróbálom,csak az van,hogy hiányzik ezért rá kényszerülök hogy nézzem a filmet..Amúgy ha láttátok már; Szerelem az alpokban..erről van szó :/ Köszi mindenkinek:)
2012. jún. 20. 18:28
 4/5 anonim ***** válasza:
ennyi idősen természetes, hogy próbálkozol a szerelem érzésével, próbálgatod a szárnyad. először egy sztár tetszik meg, aztán valaki a környezetedből (pl osztálytárs, szomszéd). fokozatosan tágul az érdeklődési köröd. amúgy ki az a híresség? (nekem anno Orlando Bloom volt, pedig utólag nézve elég nyálas feje van)
2012. jún. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves summer thunderstorm ! :)) Ő az: Ed Westwick.
2012. jún. 21. 09:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!