Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejövök neki? én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki? én már ennyi idő után nem tudom eldönteni.

Figyelt kérdés

hali. kb másfél-2 éve megtetszett a suliban egy srác(általános suli) de akkor még csak olyan plátói dolog volt.. aztán el is ment középsuliba. 8.ban semmi. aztán én is abba a középiskolába mentem ahova ő jár, és nekem újra megtetszett. de még ő előtte (mikor én 8.os ő 9es volt és nem is nagyon láttuk egymást csak néha városba de nem ismerkedtünk) írt facebookon ilyen 'írj számot üzibe' szarságra.. ami nem kicsit meglepett mert azt gondoltam le se szar!.. és mivel akkor már 'elfelejtettem' mondhatni 'leráztam'..

most jön a csavar. középsulis lettem, többet láttam, újra megtetszett, sokkal jobban.. és köszöngettünk is egymásnak mert még írt egyszer és akkor 'talánt' írtam neki.

de aztán teljesen megakadt.. csak néha szia, néha meg elfordultunk egymástól ( én nem tudom miért! hülye vagyok!:/ )

aztán mostanában is néha köszönés és ennyi, se élőbe se facebookon nincs semmi..

szerintetek mi van? tetszhetek még neki lerázás és ennyi idő után? nekem szinte egyre jobban tetszik, de már feladtam mert más lányokkal is ismerkedik meg ilyesmi. de nem teljesen elutasító és ez idegesítő, néha lájkol és köszön is. egyszerűen nem lehet rajta eligazodni..

pls help!


2012. jún. 20. 18:27
 1/1 anonim ***** válasza:

ha újra beszélgetnétek, nem lennének kétségei

azt hiszed, hogy ő a bizonytalan, de a leírtak alapján te sem tudod, mit kéne tenned, éppen ezért ő sem biztos a dolgában... írj rá, beszélgessetek, köszönj neki, legyél vele kedves és barátságos! ez be fog válni ;)

2012. jún. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!