Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ezt csinálja egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt csinálja egy lány akkor tutira bejön neki a pasi? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
szóval a lány amikor csak tud mélyen a szemebe néz, mosolyog rám, vicceskedik meg ilyenek :) akkor most tutira bejövök neki??
2012. jún. 20. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem ja (:
2012. jún. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szóval akkor egy baráti körbe vagytok és együtt vagytok a haverokkal?

miért nem ülsz le mellé és hülyültök egy jót? persze flört meg ezek lennének.és ebből megtudnád

2012. jún. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Fix

Te is a szemebe nezel es megcsokolod

2012. jún. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mindig hülyülünk vele meg nagyon jól el birunk beszélgetni :) a csókkal az a gond hogy ritkán vagyunk kettesbe és haverok előtt meg félénk vagyok meg szerintem ő is az lenne:)
2012. jún. 20. 20:33
 5/9 anonim ***** válasza:

akkor meg miért nem beszéltek meg egy időpontot amikor kettesbe vagytok vagy csak simán pénteken megkéred hogy jöjjön el veled valahová?

meg lehet ezt oldani simán..

2012. jún. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
szombaton találkozok vele akkor megpróbálom egy kicsit elhívni valahova ketesbe:)
2012. jún. 20. 20:37
 7/9 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján bejössz neki, de vigyázz arra hogy ez ne menyjen a baráti körötök rovására. És nyugodtan merd el hívni valahova ahol csak kettesben tudtok lenni :)
2012. jún. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lányként mondom: tutira bejössz neki:) hajrá!
2012. júl. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) csak most kezd vissza menni a régi pasijához és kb azt se tudom már hogy mivan :S
2012. júl. 25. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!