Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Egy lány hogy éreztesse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Egy lány hogy éreztesse veletek hogy " szabad az út "?

Figyelt kérdés

2012. jún. 4. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Tolja le a bugyiát.
2012. jún. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Sz.opjon le
2012. jún. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Jó gyorsak voltatok:)

Csak én nem ilyen merész dologra gondoltam

2012. jún. 4. 20:35
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
jöjjön oda hozzám ozt' köszönjön
2012. jún. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
huhh, te se kaptál sok értelmes választ :D Egyébként, ha még nem vagytok együtt, pár kedves mosoly, meg ha keresed az illető társaságát az elég. Esetleg pár pajkos érintés itt-ott, akár a fejét is megsimogathatod, ha vmi vicceset mondott... bújj hozzá, ha egyedül vagytok. Nevess a viccein, és akár panaszkodj, hogy unatkozol péntek este :D
2012. jún. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%

:))


Szia kedves kérdező.


Én egy 22 éves srác vagyok és van 3 éve és 7 hónapja barátnőm. Ha nem lenne, akkor értékelnék minden kedvességet. Gondolok itt arra, hogy facebookon megoszt velem a csaj valami vicces képet, rám ír, hogy hogy vagyok, magyaránt keresi a társaságom. Nem mond nemet nekem, ha randira hívom, és mindenféle görcsölés, gürcölés, idegeskedés nélkül jól sikerül minden randink, -talán mert a lánynak alapból tetszek, és esetleg ha lámpalázas vagyok, azt is aranyosnak tartja :)

Tovább hagyja, hogy megcsókoljam, és megfoghassam a kezét. Szeresse a rózsát, amit veszek neki. Mutassa ki őszinteségét, de ne tapló módon. Végső soron ne a külsőm legyen a döntő, hanem a személyiségemmel nyerjem meg a kegyeit.

2012. jún. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
mondja meg konkrétan
2012. jún. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

Smárold le!!!

De 2. válasza az mégjobb.

2012. jún. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Engedje megismertetni magát és legyen rám kíváncsi.
2012. jún. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nézd, egy 14éven felüli srác az esetek 94%-ában a szexre gondol. Ha nem is te kezdeményezel ő biztos fog, egyébként meg vedd le a pólód, kezd el kigombolni a farmerét, nyúlj a pólója alá, biztos veszi az adást. Egyébként meg a srác egy mázlista :D
2012. jún. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!