Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barnás-rózsaszínes folyás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barnás-rózsaszínes folyás, csak terhességnél és vetélésnél lehet?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jún. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még mikor fordulhat ez elő?
2012. jún. 20. 22:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, de ha babát vársz menj el orvoshoz. Nekem is volt ilyen a terhességem alatt, ne aggódj, semmi veszélyes, de a dokid elmagyarázza.
2012. jún. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem!!!!nincs összefüggés.de konkrétumokat te tudsz!
2012. jún. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mivel F vagyok, ezért babát nem várok, csak érdekel, és itt általában tudják az ilyesmit :)
2012. jún. 20. 22:15
 6/8 anonim ***** válasza:
nem csak akkor mert mondjuk egyes nőknél a menzesz előtt vagy után is előfordul
2012. jún. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elnézést, hogy nem vágtam egyből, hogy a barna folyásról kérdező állampolgár férfi. Számomra evidens volt, hogy nő. Na akkor ha már F vagy, ne itt perverzkedj, ha van konkrét kérdésed tedd fel, a női vagina rejtelmeit meg más oldalról kutasd.
2012. jún. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Semmi ilyesmi szándékom nincs, csak van amit nem tudtam és megszerettem volna tudni, mert mindenhol azt olvastam, hogy ez akkor van ha egy nő beágyazódik illetve ha elvetél...
2012. jún. 20. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!