Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem lesz ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem lesz ebből félreértés?

Figyelt kérdés

Egyik haveromnak a volt barátnője is haverom. Igazából nem vagyunk annyira nagy haverok mint a sráccal, de azért beszélek vele néha, sőt tud rólam olyat amit egy haverom se.


Attól függetlenül hogy ők szakítottak a haverommal én még tartanám vele a kapcsolatot csak nem akarom hogy azt higgye hogy nyomulni akarok rá. Egyik haverunk rányomult, úgyhogy ezek után...

Nekem egyébként más lány tetszik és ezt ő is tudja,de nem akarom hogy félreértse a helyzetet amikor pl áthívom hozzám vagy mondom neki h találkozzunk mert már rég dumáltunk.


Lehet hogy még összejönnek a volt barátjával, tehát a haverommal, ezért se szeretném ha azt hinné bárki is hogy közéjük szeretnék állni.

20F


2012. jún. 20. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
De akkor minek akarsz vele találkozni? Őszintén ezt mindenki félre fogja érteni..
2012. jún. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha felhívod magadhoz kettecskén beszélgetni mondjuk az EBről az nem veszi ki jól magát. Azaz félreérthető. De mivel te ismered a haverod és azt hogyan állna ehhez az egészhez ezt nyilván te jobban megtudod ítélni. Mielőtt együtt váltod meg az exével a világot mindenképp tájékoztasd a haverod erről. Ezzel megelőzöd a bajt és csökkented az esetleges gyanút.
2012. jún. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok vele összejönni, csak haverkodok vele.
2012. jún. 20. 22:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Levágtuk a feltett kérdésből, de szerintem ezt akkor is tisztázd a haveroddal, ha nem szeretnél vele összekapni. Tuti ha mástól hallaná, hogy látták az exét bemenni hozzátok már nem mosnád le a gyanút magadról és senki nem hinné el, hogy csak tipmixeltetek. De ha előre tud a dologról akkor tiszta sor, nem?
2012. jún. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!