Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerettetek bele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerettetek bele a barátotokba?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiság:)

ugyanis én beleszerettem egy fiúba a mosolya és az illata miatt.(ismerem)és most már egyre helyesebbnek gondolom.

ti hogyan/miért szerettetek bele egy fiúba?


2012. jún. 20. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Humora,kedvessége, őszintesége miatt relativ mindenki azért szeret bele valakibe mert van benne valmi vonzo számára
2012. jún. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én mai napig nem tudom. :D

Helyes, aranyos, meg minden ilyen pozitív dolgok, de nem ezek miatt. Valami ezen felül van benne, és szerintem én abba szerettem bele. :D

21L

2012. jún. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem ha meg tudod mondani, hogy miért vagy szerelmes valakibe, akkor az nem igazi szerelem. sok dolog tetszhet egy fiúban, ami konkrét, pl a mosolya, illata, ahogy te is mondtad, de a szerelem az valami megfoghatatlan dolog...

lehet egy fiú kedves, helyes, aranyos, udvarias, ha nincs meg benne az a valami, amit senki nem tud meghatározni és amitől szerelmes leszel belé..

nekem ez a véleményem:)

19L

2012. jún. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én már 4 éve ismertem s láttam minden nap, és fel se tűnt, hogy létezik... aztán egyszer különböző okok miatt végigbeszélgettünk egy pár órát, és én olyan "jééháteztökjófej" hangulatba kerültem xD utána hosszú szünet, semmiii :D egy évvel később jutott megint eszembe, h akkor milyen jót dumáltunk (sztem elég zakkant vagyok xD) és elkezdtem azon agyalni, h milyen jó lenne megint, mert azt tudtam, h kedves, de nem voltak nagyon közös barátaink (fel se tűnt, hogy beleszerettem :(() nagy agyalásaim közepette valahogy mindig rajta ragadt a tekintetem, és ez egy héten belül átment szemezésbe nagy pirulásokkal, innentől pedig már tök átlagos történet :D csak az eleje vicces (számomra, a saját szerencsétlenkedésem miatt ^^")
2012. jún. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat:)

nekem először csak ez a két dolog tetszett benne..de aztán megtudtam dolgokat...és azon kapom magam minden egyes percben hogy rá gondolok, róla beszélek:||

és nemtudom, hogy miért, de szeretem://

2012. jún. 21. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!