Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, srácok, férfiak, tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, srácok, férfiak, tetszik nekem egy srác, mit mondjak neki, hogy belém szeressen, vagy legalább érezze, hogy érzek valamit iránta?

Figyelt kérdés

Nem akarom lesmárolni se leinni magam, hogy azt mondjam amit nem is érzek. Mert sokan igenis leisszátok magatokat. Akkor azt se tudjátok, hogy mit mondtok, csak az alkohol beszél belőletek. Én nam akarom részegségig leinni magam. Én magam akarok lenni akkor, amikor beszélek vele.

Mit mondják neki, ha 14 éves vagyok... de akkor, amikor találkozunk 15 leszek.



2012. jún. 20. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt mondd, hogy tetszik neked.
2012. jún. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De hogy?

Pontosan mit mondjak?

2012. jún. 20. 23:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Amit nekem is: Túl idős vagy!
2012. jún. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ez most nem ide tartozik!

Ő nagyon tetszik és fontos nekem. Nagyon jófej, okos, helyes és érdeklődik a lanyok iránt

2012. jún. 20. 23:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Ő hány éves?Szokott inni?
2012. jún. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Akárcsak én..de ezt k.rvára leszarja minden csaj...

Mindegy, legyetek boldogok...

2012. jún. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ő már 15 éves. Nem is iszik. Remélem boldogok leszünk. De hogy beszeljel vele. PONTOSAN mit mondjak? Légyszi segitsetek.
2012. jún. 21. 14:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Vegyél neki 1 gramm zöldet és miután elszívta érezni fogja hogy érzel valamit iránta. Ha szerelmet vallasz neki utána és kiröhög akkor az azt jelenti ,hogy igazi volt a zöld.De szeretni fog , hidd el .
2012. jún. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Tőlem megkérdezte ki tetszik. Mondtam te :D

Azóta folyton faggat XD

2012. dec. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Azta, ez a kérdésem már de régi.

Azóta van barátom. Nem ő (hála istennek). Most osztálytársak vagyunk de világ fárasztó és baromi bunkó mindenkivel. A barátnőit hetente váltja és mindnek kb csak a nevét tudja. És én ezzel akartam összejönni. Hálát adok az égnek, hogy betoji nyúl voltam :)

2012. dec. 9. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!