Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol, mikor, hogyan történjen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol, mikor, hogyan történjen az első csók?

Figyelt kérdés
Beszélgetés közben hirtelen,kínos csendben? Nektek milyen volt az első? 13/L

2012. jún. 21. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
mond meg neki hogy térdeljen le és csináljon úgy mint a foka
2012. jún. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
labdát ne adjak neki?? :)) :D
2012. jún. 21. 10:31
 3/8 anonim ***** válasza:
nem kell rástresszelni! nekem 12 évesen volt, és nem terveztük, + semmi ilyen. csak mentunk dumáltunk, aztán megálltunk és megcsókolt, jó volt, és előtte sem utána sem volt kínos csend :)
2012. jún. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja, és 1-es nem arra gondolt amire te :)
2012. jún. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én épp attól félek h utána kínos csend lesz :/ és nem tudok mit csinálni utána
2012. jún. 21. 10:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Én olyan idős voltam mint te és egy vadászleshez mentünk sétálni, ott történt, bár nálunk volt kínos csend előtte is meg utána is de kb 5 perc telt el így aztán minden napos volt :D
2012. jún. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
URH bocsi. Autómatikusan berak néha szavakat ezért van az a napos dolog ott XD. Szóval helyette happyt akartam írni, a csendtől pedig ne félj, inkább tegyétek ellene. Nem kell zavarban lenni ha úgy is szeretitek egymást, nem? Vagy mond el neki hogy bármit csak kínos csendet ne, biztos majd tenni akar ő is ellene
2012. jún. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm :)) kicsit megnyugodtam :D
2012. jún. 21. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!