Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Panini kérdése:

Majdnem első csók?

Figyelt kérdés
az első csók.. a legtöbb ember életében meghatárózó élmény.. de mivan akkor ha egyszerűen nem történik meg? lett volna már rá alkalmad nem is egyszer. de valami megakadályoz, valami meggátol. arra lennék kíváncsi, h volt-e ilyen alkalom az életedben (vagy máár az első adandó alkalommal beadtad a derekadat?).. ha igen akkor hány ilyen lehetőség adódott (amikor elcsattanhatott volna az a bizonyos elsőő,de valami miatt visszautasítottad..) éés az is érdekelne h végülis miért álltál ellen az illetőnek? előre is köszönöm a válaszokat. ui: nemet és kort is légyszives:D

2012. jún. 6. 22:44
 1/6 Yorxun Yorxun ***** válasza:
Számomra egyáltalán nem volt meghatározó élmény az első csók, hogy egészen őszinte legyek veled. Ne gondolj róla túl sokat.
2012. jún. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt,hogy sokszor volt rá lehetőség,de valamiért mégsem..aztán egyszer csak összejött,de eléggé rossz volt,bénák voltunk mindketten:S emlékezni fogok rá,de nem valami meghatározó élmény:)

15/L

2012. jún. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hmm.háát.. lehet, h tényleg túl sokat várok ettől az egésztől és túl nagy jelentőséget tulajdonítok a dolognak.. lehet, h tényleg nem olyan lényeges.. csak túl kellene esnem rajta egy igedennel egy buliban és kész. már próbáltam. a tudatalattim közbeszólt... és én másnap reggel mindíg megköszöntem neki;) egyébként köszönöm a kommentet:D
2012. jún. 6. 22:59
 4/6 anonim ***** válasza:

A lány jött oda hozzám, csak úgy megcsókolt. A vicces az hogy mindkettönknek az elsö volt, és ez inkább nyáladzás volt mint csók. De vicces volt és élveztük :D

akkor 14, mkst 15f

2012. jún. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Lett volna rá alkalmam nem régen,csak féltem...(tudom ez hülyeség). Már megbántam és bárcsak visszaforgathatnám az időt,de sajnos nem lehet...most meg fogalmam sincs mit gondolhat rólam...:S
2012. jún. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát én akivel csókolóztam profi volt. így elsőként tök furavolt :)
2012. jún. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!