Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna, hogy hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, hogy hol történik az első csók?

Figyelt kérdés
Nem találkozunk csak "közterületen" vagyis étteremben, kávézóban ilyesmi, utcán sétálunk. Engem nagyon feszélyez, hogy az első csók nyilvános lesz. Rosszul gondolom? 25L
2012. máj. 16. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy ne egy bőr- és nemibeteg gondozóban legyen.
2012. máj. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar hogy hol történik...

19/L

2012. máj. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen nyilvános találkozó alkalmával menjetek el levezetésképpen sétálni pl. egy csendes parkba, ahol már téged sem foga annyira feszélyezni a nyilvánosság. Ha mázlid van, akkor éppen nem fog ott járni senki sem. Engem a férjem először egy könyvtár udvarában csókolt meg, de jól szétnézett előtte, mert éppen nem volt ott senki sem :-D
2012. máj. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Első. ::)))))) Jó, erre majd külön figyelek. :)))
2012. máj. 16. 20:33
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
az enyém étterem előtt történt, anyámék a hátam mögött... de szép volt, jó volt, sosem felejtem el :D
2012. máj. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én is parkra gondoltam, de valahogy a közelében se járunk sajnos. Óóóó könyvtárudvar, milyen romantikus. :) Az se lenne rossz--de ott se járunk. Ahhh.
2012. máj. 16. 20:34
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem semmi, bocicsoki. :)

Kezdek kevésbé tartani a nyilvánosságtól, köszi nektek.

2012. máj. 16. 20:35
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor itt az ideje elmenni oda :-D

3. voltam!

2012. máj. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia :)

Nemrég történt meg nekem is az első csók. Egy pár ember látott (sötétebb volt) és ott volt az első. :) Elejében én is tartottam tőle, hogy juj nyilvánosság előtt, közterületen. :/ De semmi nincs benne, senki nem is nézett (szerintem)! :) Elsőnek furi volt kicsit, de utána nagyon jó. :) Azért volt furi, mert nem akartam vagyis inkább nem mertem. :$ De nagyon jó már! :D

2012. máj. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2012. máj. 16. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!