Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudna velem járni, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudna velem járni, de szeret velem lenni (? ) folyt. Köv.

Figyelt kérdés

Nem tudna velem járni, de szeret velem lenni, úgy néz rám, mint aki szerelmes, mikor vele vagyok. Látom, hogy megőrül értem, nem bírja ki, hogy ne csókoljon meg. Most ezt mire véljem? Nekem hazudik vagy magának?


L/18



2012. jún. 21. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Neked. Ilyen nincs. Honnan tudod, hogy nem csinálja ezt még 5 különböző csajjal? Ha annyira meglenne érted őrülve, akkor veled lenne. A többi csak kifogás.
2012. jún. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Testileg vonzod, de van benned valami vagy külsőre vagy viselkedés/belső tulajdonság ami miatt nem akarna barátnőnek. Én is vagyok így csajjal. Jól elvagyunk, elszórakozunk de kapcsolatot nem akarok tőle de ezt neki is megmondtam. 22/F
2012. jún. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne legyél naiv
2012. jún. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem kell tobbet belekepzelni,mint ami.



Most ha megcsokolt mar akkor egyertelmu,hogy szeretne is valamit.

Ha nem csokolt meg akkor meg csak kibirja:P

2012. jún. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nekem ez olyan fura, hogy csak úgy csókolgat meg összefekszik velem barátilag....nekem is van egy fiú barátom, de nem feküdnék vele össze és nem csókolgatnám...
2012. jún. 21. 11:11
 6/8 okoska31 ***** válasza:

mert Te csaj vagy (a normálisabból ezek szerint). a srác meg pasi (a nem normálisabból ezek szerint).

ezt az utolsó beírásodra válaszoltam.

A többiek az eredeti kérdést megválaszolták.

2012. jún. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonló kapcsolatban vagyok. Amikor nála alszom, akkor velem is ezeket csinálja, viszont ha tudja, hogy este nem alszom ott, akkor inkább hazaküld (persze óvatosan) este nyolckor, mert másnap korán kel... Azon kívül magától nem is igazán keres, csak ha valószínűsíthető, hogy nála is fogok aludni... Szerintem nyugodtan elhiheted, hogy nem tudna veled járni.
2012. jún. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ma 11:23


Nem ismerjük mi egymást véletlenül? :D

Ugyanígy vagyok most egy csajjal...

Nem keresem, csak ha tudom, hogy van rá esély, hogy nálam alszik, és a többi is stimmel... :)

2012. jún. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!