Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MIT TEGYEK? (kicsit hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIT TEGYEK? (kicsit hosszú leírást adok de pls olvassátok el) (előre is nagyon köszii aki ezt végig olvassa) (lányok-fiúk egyaránt pls írjatok! ) (magyarázatot is: kösziii

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Az egész régen kezdődött: A bátyám első osztályos lett,és az egyik évfolyam társa fiúval mindig rosszban voltak (ők voltak a legrosszabb gyerekek,verekedtek , a nagyoknak beszóltak stb.)Ezzel a fiúval egy utcába lakunk (de egy nagyon hosszú utca messze egymástól)sokszor a szüleink ugyanarra a játszótérre vittek minket. A bátyám és a fiú folyton verekedtek/veszekedtek. A szüleink nem voltak barátok,de jól ismerték egymást (mint szülő a szülőt) Ugorjunk át mostanra...még télen egyszer látuk az utcán a bnőimmel.. (de nem tudtam hogy ő az) csak azt gondoltam hogy milyen helyes...és kiderült h a bnőim ismerik (nem személyesen) csak névről. Facebookon bejelöltem ,és anyumnak is elmeséltem h tetszik (anyum ismerősnek találta a nevét) és meg nézte a képeit,majd rájött hogy ki Ő. ÉS elmesélte honnan ismeri. (persze nem személyesen) (a bátyámnak is beugrott ki ő) szóval chateltem vele. És rendes volt velem meg minden :) de aztán mikor elmondtam neki h kinek vok a huga már alig-alig szólt hozzám chaten :// A bnőimmel sokszor lógunk parkokban és Ő is ott szokott lógni a haverjaival (szemezni szoktam vele) ÉS TUDJA HOGY VELEM SZOKOTT "CHATELNI (inkább nem chatelni(nemis ír vissza nagyon)) A hugommal csináltunk 1 áll fb-t és azon őt is bejelöltem (ez tegnap volt) (pedig már nem is nagyon érdekelt csak úgy viccből bejelöltem)Ő rám írt h honnan ismer,én meg beadtam neki h 1szer találkoztunk személyesen a parkban (több haverral) aztán tegnap is meg ma is 1 csomót chateltünk ..(viccből oltogattuk egymást :DD ) és nagyon jól elvoltunk xd. OLyan bűntudatod..éreztem ..h majdnem töröltem az áll fb-t...de végül még sem töröltem ,és nem tom mit tegyek:( ha kiderül h ál fb és h valójában én vok ÖRÖKRE MEGUTÁL! NEM TOM MIT TEGYEK BEVALJAM? NE VALLJAM BE???? ASSZEM SZERELMES VAGYOK MÉG SOHA SENKI IRÁNT ÍGY NEM ÉREZTEM! (a fiú 17 éves) én 15

2012. jún. 21. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Így csak egyre jobban belebonyolódsz a saját hazugságodba. Írd meg neki az igazat, hogy mit tettél - és főleg: miért;és azt is, h ne szakítsa meg Veled a kapcsolatot csak azért, mert a bátyáddal nincsenek jóban.

A végén pedig várj - és reménykedj, hogy úgy dönt, ezek után is érdekled.

2012. jún. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%

meg minden, oltogatás, xd, asszem .....

és nem áll, hanem ál, mint álca.


kicsilány, neked még nem való a szerelem.

2012. jún. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kovacs pistajózsi ***** válasza:
32%

én 16 éves vagyok de szerintem egy 15 éves gyerek számára vannak fontosabb dolgok is az életben mint a szerelem..

ilyen bunkóval meg ne foglalkozz.. elmondtad h kinek vagy a húga és már nem is írt? na tudod mikor :D elmennék a parkba de úgy pofánbasznám hogy elesik.. én biztos nem nyaliznék így neki..ha tényleg annyira bejön akkor tedd féltékennyé és próbáld meg meghódítani! az ál facebook-ot meg töröljed amilyen gyorsan csak lehet!!

2012. jún. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is töröld az ál facebook account-ot és ne is mondd el, hogy te voltál. ha többet nem ír rád chaten akkor bekaphatja..
2012. jún. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
A magyar helyesírás szabályai című könyvet ajánlanám.
2012. jún. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
tl,dr
2012. jún. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 csikdomi válasza:
19%
Szerintem próbáld meg kibékíteni a tesódat a pasiddal ja a szerelem nagy teher én csak 10 vok mégis szerelmes vok
2012. jún. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%

NE tedd féltékennyé, mert az oltári gyerekes! Mi van, ha nem is jössz be neki? Akkor miért lenne féltékeny egyáltalán..? Hülye tinilogika. Bár én sem vagyok idős, sőt.. 18 éves lány vagyok.


Amúgy véleményem szerint mondd el neki, hogy hogy a bátyád miatt nem kellene téged is utálni, mivel nem tehetsz róla, hogy a rokonod. Az a fiú is 17 éves létére elég gyerekes lehet. Írd neki azt is, hogy ne tekintsen téged levegőnek a bátyád miatt, mert az ál-facebookon így ismeretlenül mégiscsak volt közös témátok, jól elbeszélgettetek.


Ha meg nem jön össze, akkor nem jön össze, és kész, túl kell mindenkinek lennie az első csalódáson. Sosem értettem, hogy a tizennégy-öt éves lányok (a legtöbb) miért bukik a bunkó pasikra?? Érdekes, én mindig is utáltam őket..


L/18

2012. okt. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!