Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? (rövid kérdés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? (rövid kérdés, viszonylag hosszú magyarázat)

Figyelt kérdés
Kiskoromban (2.-6.-ig) volt egy nagyon jó barátom (jártunk is). A kapcsolatunk azóta megromlott, de még egy osztályba járunk. nem utáljuk egymást, mindig köszönünk egymásnak, csak már nem szoktunk beszélgetni. Már azóta elég sok idő eltelt, voltak új barátaim, azt hittem h már rég elfelejtettem, nem is gondoltam rá. Szóval jól elvoltam, viszont ma egy hete hogy vele álmodok, és néha nap közben is gondolok rá. Miért van ez? Hogy állíthatnám le? Mit tegyek?
2012. jún. 20. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudod leállítani, majd elmúlik. Természetes, hogy gondolsz rá és álmodsz vele, ha régen szoros kapcsolatban voltatok, főleg, ha még mindig látod szinte minden nap.
2012. jún. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt értem de több mint 1 évig nem is gondoltam rá Miért most?
2012. jún. 20. 08:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt bármi kiválthatja, nem feltétlenül kell nagy jelentőséget tulajdonítani neki.
2012. jún. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Én nem olyan régen az exemmel álmodtam, hogy jóban vagyunk, pedig szerintünk egy hülye p*cs másik. Voltak jó pillanataink, és szerintem arra "emlékeztem". Szóval szerintem te se várj csodát ettől az álomtól.
2012. jún. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!