Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma voltam nőgyógyásznál és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma voltam nőgyógyásznál és CONDYLOMÁT észlelt. Holnap műteni is fog. Szerintetek ezért majd fizetnem kell? Nem magánrendelőben voltam.

Figyelt kérdés
Nektek volt már ilyen műtétben részetek? Mesélnétek nekem róla? Nagyon megvagyok ijedve! :( :(
2012. jún. 21. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
ha szakrendelésen voltál akkor nem kell fizetni..mert akkor már a vizsgálatért is kellett volna
2012. jún. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jól van akkor, megnyugodtam. Köszönöm :)
2012. jún. 21. 18:46
 3/5 anonim válasza:

Hogy érzed magad? Hogyan sikerült a műtét? Fizetni kellett érte? Nagyon sok volt, azért kellett műteni? Mit mondtak, ki fog újulni még?

Bocsi, a kérdésekért!

2012. júl. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hogy érzed magad? Hogyan sikerült a műtét? Fizetni kellett érte? Nagyon sok volt, azért kellett műteni? Mit mondtak, ki fog újulni még?

Bocsi, a kérdésekért!


Köszönöm szépen az érdeklődésedet! Jól esik! Nem kellett fizetni érte. Igen, 9 darab volt :( Nagyon fájt utána.. és képzeld még a mai napig az egyik seb nem múlt el.. Fogalmam sincs mit tehetnék.. szeretkezés közben nagyon, nagyon fáj. A műtét óta, azaz június 22-től augusztus 9-ig nem közösültem. Van valami ötleted/ötletetek, hogy mit tegyek? Voltam azóta a nőgyógyásznál és azt mondta, hogy minden rendben van és idő kell ahhoz, hogy begyógyuljon, mert olyan helyen van.

2012. aug. 10. 17:06
 5/5 anonim válasza:

Minden rendben van? :)

Ezután már ugye nem ujjul ki?

2012. nov. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!