Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok ha talalkoztok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ha talalkoztok egy fiuval, akinek a teste, oltozkodese, humora is nagyon bejon, de az arca nem tetszik, akkor adtok egy eselyt a fiunak vagy vege a dalnak?

Figyelt kérdés
Tehat az elonytelen arcat tudja kompenzalni humorral, intelligenciaval, sportos testtel, jo oltozkodessel akkor mi lesz a sorsa nalatok?
2012. jún. 21. 22:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nálam a belső után az első dolog az arc. :D De nem ezen fog múlni : D A szerelem felülír mindent :D
2012. jún. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

pl.


[link]

2012. jún. 21. 22:22
 3/17 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. Szerintem ha ha humora, stílusa, nagyon megfog, akkor még ha kevésbé jóképű, akkor is tetszhet.


Volt egy ismerősöm a gimiben. Amíg nem ismertem mindig az járt a fejemben hogy "Bsszus hogy néz már ki, és mégis mindig van barátnője, ráadásul mind elég csinos". Aztán megismertem és olyan jó humora van, kedves, udvarias, de a humora a legjobb. És azt vettem észre hogy oda vagyok érte. :D Sajna nem lett közöttünk semmi, (habár még most is elfogadnám) pedig tényleg semmi jóképű nincs benne, de a személyisége... :)


22/L

2012. jún. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Na jó Berkinél sokat dob hogy milliárdos selyemfiú. Ő engem nagyon taszítana, de nem az arca miatt, hanem a jelleme miatt.
2012. jún. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
nekem ha a stílusa bejön, és meglátom benne kicsit magamat, akkor nem számít az arca. Nekem nagyon fontos a belső.
2012. jún. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Berki csak egy pelda volt, de o elegge sarmis es szepek a szemei. Csak azert linkeltem mert kopasz es vannak lanyok, akik nem kedvelik a kopaszokat.
2012. jún. 21. 22:30
 7/17 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Ennyi nekem kevés info, nem zárnám ki, az a lényeg, hogy rendes legyen, mélyérzésű, és ne legyen elhízott. :)
2012. jún. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

van egy fiú az egyetemen, minden lány oda van érte.


anno egyik nap jól megbámultam a srácot és rájöttem hogy rohadtul csúnya az arca...


de szép a szeme,

sportos

intelligens

humoros

ízlésesen öltözködik

igazi úriember


tehát összességében annyira jópasi hogy senkinek se tűnik fel hogy nem szép az arca - nekem is 1 év után és akkor is csak azért mert sokáig bámultam és kielemeztem :D


viszont még így is járnék vele, mert annyira lehengerlő személyiség hogy nem érdekel hogy nem tartom az arcát Ken babához hasonlóan perfektnek

2012. jún. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
figyelj,ha nekem bejön a mosolya,a szája,a fogai és a szemei,akkor simán van esélye :)
2012. jún. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
utsó vagyok: részemről berki hányadék,ahogy kinéz...bottal se nyúlnék hozzá :S se a ruha,se a gyúrás se semmi nem javítja fel az arcát :S bűnronda!
2012. jún. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!