Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, aki nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ricsi97 kérdése:

Van egy lány, aki nekem régóta bejön és tetszik is viszont nem tudom hogy mondjam meg neki de viszont még mindig szeretem és nem tudom hogy mondjam meg neki segítséget kaphatok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
vagy de vagy viszont
2012. jún. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mond meg neki szemtől szembe ne húzd az időt a lányok utálják ha a fiúk elkezdik a hülye dolgaikat de nemmondják ki a lényeget és szerintem ne húzd sokáig a témát mert lehet egy idő után már késő.:/ :)
2012. jún. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2012. jún. 22. 11:14
 4/5 anonim válasza:
mindenképp mond meg neki, ne várj ha biztosak az érzelmeid!! :)
2012. jún. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 moncsi_csi válasza:

Talán már megmondtad neki, de ez még későbbre is jól jöhet.

Lány vagyok, én már csak tudom. Ha tetszik neked egy lány,akkor ne rohand le rögtön, hogy, ú jee XY tetszel nekem járunk? vegyél neki bonbont, kérd meg,hogy segítsen a háziban, segíts te is neki, és ne várd el hogy viszonozza! A lányok csak kapnak. lehet, hogy kapsz valamit...ha idővel megkérdezi, vagy kijelenti, hogy bírod,akkor mondd neki nyugodtan, hogy lehet. de csak nagy férfiasan! és ha nem lépne, akkor kezdeményezd! hívd meg pizzázni! U.i.:előbb győződj meg róla, hogy szereti-e a pizzát!

2012. aug. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!