Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a "legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rentai Renáta kérdése:

Mit tegyek, ha a "legjobb barátnőm", szinte szupermodell, és én folyton az árnyékában vagyok? Ez egyre kellemetlenebb, mert a fiúnak akibe beleestem, is ő tetszik, ráadásul mindig így járok.

Figyelt kérdés

2012. jún. 22. 10:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Keress olyan barátnőt aki mellett te vagy a szupermodell...
2012. jún. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Sehol sem írta a kérdező, hogy elvenné a pasijait, csak azt, hogy mivel jól néz ki így a srácoknak nagyon tetszik. Szerintem ez érthető.


Ha egy fiút tényleg érdekelsz majd, akkor nem a barátnőd iránt fog érdeklődni, hanem irántad. Ismerkedj úgy, hogy ő (barátnő) nincs ott, és akkor ki tudsz alakítani magadról egy alapvető ismeretséget úgy, hogy tényleg rád figyelnek, és ha ezzel sikerül megfognod a kiszemeltet, akkor a "tiéd".


Azért pedig ne utáld a csajt, mert a fiúnak akibe beleestél ő is tetszik. Erről sem ő, sem a fiú nem tehet. :)

2012. jún. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!