Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pár napon belül megyek dokihoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napon belül megyek dokihoz. Csak a körülmetélés az egyedüli módszer?

Figyelt kérdés
Fitymaszükület esetén csak ez az egyetlen módszer a megoldàs vagy van màs is? Kösz!
2012. jún. 22. 17:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Ernyedt àllapotban lejön csak egy kis gyürü van a makk alatt, ha felàll akko viszont kbmax 40% a fér ki a makknak
2012. jún. 22. 17:40
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudom, hogy csecsemőknél megoldás a kamilla tea+"eröletees kedves anyuka" (tényleg ezt javasolják)

De nem tudom.

Egy próbát megér, nem?

2012. jún. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Óh, és szerintem a terhességi krémeket is meg lehet próbálni. Azok pont arra valók, ahogy hirtelen megnő a nők hasa, a bőr nem bírja, és szétfeszül, reped. Úgyhogy a terhességi csíkok elleni krémeket meg lehet próbálni.
2012. jún. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Nicoflex-szel kell alaposan bekenni és fenthagyni két órán keresztül! Az segít!
2012. jún. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az nem valami csípős sz*r? (Bocs, ha igaztalanul pontoztalak le! De az "izomgörcsoldás" itt gyanús!)
2012. júl. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
52%
én nem engedném h leműtsék a fitymám ha mégis elvágom az orvos nyakát! de volt már fitymaszűkületem de megmondtam ezt és nem lettem metélve mást csinált és semmi bajom nincs tehát minden jó
2012. júl. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!