Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok ez szerintetek félreért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ez szerintetek félreérthető viselkedés lenne?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszem egy srácnak ezt egyszer el is mondta nekem, de ő nekem nem tetszik. Ha arra kérem, hogy mondjon már olyat amit szeretek hallani (pl mondjad már hogy szép ruhám van, azt úgy szeretem hallani) akkor szerintetek félreértheti és bátorításnak veheti? Szemétség lenne részemről?


19L


2012. jún. 22. 18:58
 1/8 anonim válasza:
0%
szerintem nem lenne szemétség mert ha tényleg bejössz neki akkor nem fog megsértődni:)
2012. jún. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az első hozzászólásban semmi logika sincs.


Szóval, igenis félre értheti, mert ha ilyenekre kéred, úgy fogja felfogni, hogy azt teszteled, hogy mennyire tetszel neki, ergo nyitsz felé... ha valamit érez is, akkor ez csak durvábban hat, és totálisan úgy fogja fel, hogy bátorítod. Ne csinálj ilyet. Ne kérdezgess tőle ilyesmit, ha nem akarod, hogy évekig szenvedjen tévhitben élve.

2012. jún. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

jah, ne mondjál ilyesmit ha nem akarsz töle komolyabbat..


21/F

2012. jún. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez egyértelműen bátorítás lenne.
2012. jún. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De már azt hazudtam neki, hogy van barátom... Akkor ne vegye bátorításnak nem?
2012. jún. 22. 19:46
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ok, akkor kamuzz tovább és játszadozz a pasikkal. Csak nem értem akkor minek kérdezel, ha csak az a válasz jó, amit elvársz.
2012. jún. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, ezt én sem értem...

Kérd meg a srácot, hogy bókoljon, minket meg kérj arra, hogy egyetértsünk veled... Fő az egyenesség...

2012. jún. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, félreérthető viselkedés lenne. Azt hinné, hogy a bókjai majd meglágyítják a szívedet, és általuk összejöttök.

Ezzel hitegeted, ha erre kéred.

Hogy mit teszel, azt Te döntöd el.

De jobb ha tudod: így hosszú távon szenved majd miattad, végül pedig meggyűlöl majd.

2012. jún. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!