Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt eddigi életed legroman...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt eddigi életed legromantikusabb pillanata, helyzete?

Figyelt kérdés

Nekem eddigi életem legromantikusabb pillanata az első csók volt, életem szerelmével. :)


Kis romantikus történetekre lennék kíváncsi, ha van kedved, kérlek oszd meg velem(velünk)!


Köszi!


További szép napot! ;)


2012. jún. 22. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
:) Sok szép emlék van romantikus vacsora de azt hiszem eddig a legromantikusabb gyertyafényes szobában szeretkezés volt igaz hogy kigyulladt az egyik kispárna de jó volt :D:D
2012. jún. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Amikor ősszel kimentünk a nyaralónkba, összebújtunk a takaró alatt mert nagyon hideg volt és akkor azt mondta a barátnőm hogy "nagyon szeretlek", végül kegyetlenül megdugtam!
2012. jún. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mikor tavaly ősszel az egyetemi gólyabálon az egyik tánc végén ott mindenki előtt leguggoltam és megkértem életem első és egyetlen szerelmének a kezét, mire ő elpirult és igent mondott. :)

20F

2012. jún. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A leghidegebb téli esték egyikén egy kis presszóban félhomályban forrócsokit szürcsölve azt mondta a barátom: " Szeretlek, de most komolyan."
2012. jún. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor összejöttem a volt barátnőmmel: Ültünk a kocsiban halkan szólt a Scars on Broadway - 3005 című száma és csak néztük egymást mert szóhoz egyikünk se jutott... Utána hazavittem és a kapuban elcsattant az első csók... Gyönyörű volt csak kár hogy ez három és háromnegyed év után elmúlt

22/F

2012. jún. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
mikor a csajom haza kísértem, és a ő letérdelt és úgy csinált mint a foka.
2012. jún. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első csók :
2013. szept. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!