Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » LÁNYOKNAK! Mi volt életetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOKNAK! Mi volt életetek legromantikusabb története pillanata esetleg mire vágynátok?

Figyelt kérdés
25éves férfi vagyok ...szeretek nőkkel romantikázni...sok mindennel hozzájárultam a saját kérdésemhez....mármint érdekelne hogy az Én trükkjeim(amit nem osztok meg egyenlőre)visszahallom e Tőletek.
2011. jan. 8. 18:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Nekem egy arcsimogatás ami inkább erotikus, mint romantikus és utána egy csók :) Éreztem,hogy én vagyok az, akit irányítanak Ez volt egész életemben a legszebb,remélem lesz még hasonló:)
2011. jan. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem az amikor a suli mögé vitt az akit szeretek elkezdtünk beszélgetni és megcsókolt. És azóta mindig kézenfogva megyünk az ebédlőbe,végig a folyosón,vagy be az osztályba!
2011. jan. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Párom ölelkezés közben elmondta, hogy nem csak egy rövid kapcsolatot szeretne velem, hanem egész életre szólót, majd utána 10perces csók következett. Ez egyik legromantikusabb élményem:) amúgy azóta is együtt vagyunk:)
2011. jan. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Uh aranyos ez a két válasz eddig de a másodiknak:hol volt ebben kreativitás hol volt ebben igazi szenvedélyes romantika)lehet hogy még fiatal vagy , de semmi baj!!!

Akkor jöjjön tőlem egy Pl:

Első szerelmemmel 6 év után találkozgatni kezdtünk...egyik éjszaka úgy döntöötünk hogy Nálam alszik...nagyon nagyon fontos tali volt nekem és nagyon is odatettem magam...elösször kitakarítottam a szobám patyolatra(a lány tudja hogy nemvok valami nagy rendtartó),utána kellemesen megterítettem egy két fős vacsorával ugy hogy gyertya ,rózsa,ünnepi terítő,díszbe hajtott szalvéta,üveghamutálba készítve egy aranymarboló kibontva egy szálat kilógatva belőle ,rendes borospoharak is voltak ,bórhűtő a hölgyem kedvenc borával és én csináltam a Kaját és a desszertet...Nos még aznap szerelmet valottunk mind a ketten egymásnak soha nem felejtem el...amugy meg majdnem besírt mikor meglátta hogy mennyi mindenre vagyok képes a lányért(aki vendéglátó szakmában dolgozik)...Szóval az a lényeg hogy izzott a levegő még ennyi idő után is és egy olyan éjszakám volt amit soha nem fogok elfelejteni...

Vannak még történeteim de azzal még várok...MIndent a magaidejében!!!

2011. jan. 8. 19:09
 5/16 anonim ***** válasza:
én nem bírom a romantikázást.nekem elég az ha érezteti velem hogy fontos vagyok neki,nem kell gyertyafényes vacsora.
2011. jan. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Utolsónak!

Ridegségednek is oka lehet!

Én itt nemcsak egy gyertyafényes vacsira gondolok..vannak más dolgok is , nem muszály a sablonnál maradni...

Egyszer volt egy lány akinek leszedtem egy egész rózsabokorról a szírmokat és az ágyamra tettem őket és aztán úgy csináltuk!

2011. jan. 8. 20:53
 7/16 soma1492 ***** válasza:
81%

Hali!

Én kan vagyok de meggyőztél, romantikázhatnék veled?

2011. jan. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
én sem bírom, nem is igénylem. legyen mellettem és kész. nem kell nekem rózsa meg minden. felesleges.
2011. jan. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Érdekes,hogy itt senkinek nem kell a romantika.Én viszont el tudok olvadni tőle,ha egy pasi kreativ. Számomra azok egy életre szóló élmények.

Pl egyszer az egyik volt barátom lufikat kötött az ablakom elé szülinapomra hajnalban. Pont oda ért fel. Azt hiszem ez volt életem legszebb élménye 23 L

2011. jan. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Amugy ezt nem értem hogy vannak ilyen nők akik nem igénylik a romantikát....Miért vannak besavanyodva???MIért nem érzik nőnek magukat???Vagy még nem tapasztalták meg az érzést igazából????Vagy túl sokat csalódtak???

Volt már barátnőm aki ezt mondta de még is csak tetszett neki mikor úgy kitettem magamért...Volt olyan 26 éves barátnőm akivel piáltam elöbettem egy üveg tokajit meggyujtottam egy gyertyát és ő meg csodálkozik hogy ő ezt még senkitől sem kapott ilyen dolgot és nemtudta hova tenni...pedig csak a hangulatot akartam fokozni:)

NA ki fog engem meglepni valami új és izgalmas történettel????

A srácnak üzenem hogy bocsi de a lányok jönnek be:):)meg a vérbeli NŐK!!!

Üdv!

2011. jan. 9. 04:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!