Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Punci "puki"! Minden csaj ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Punci "puki"! Minden csaj ezt csinálja, vagy csak egy pár olyan szerencsétlen van mint én?

Figyelt kérdés
A barátommal nagyban szexeltünk, és egyszercsak "pukiztam" a puncimmal. Nagyon gáz volt. Először röhögött egyet, de a következőnél már nem is érdekelte. Annyira ciki volt. Minden csaj "pukizik" a puncijával
2012. jún. 22. 22:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
sztem nem mindenki
2012. jún. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy szerencsétlen egyálltalán vkinek van vkinek nincs ne szégyeld de tényleg
2012. jún. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinél előfordul, akinek még nem volt az még nem találta meg azt a pózt, ami "felfújja". :) Nekem pl csak a kutya után lesz, más helyzetben nem.
2012. jún. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem is szokott néha sajna, akkor ha én vagyok felül és ráhajolok a barátomra, és kicsit jobban beleülök... előfordul mindenkivel, nyugi :)
2012. jún. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%
Sajnos igen van.. Eszméletlenül gáz.... x)
2012. jún. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Előfordul...
2012. jún. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

XD Nyugi velem is van. De csak 1-2 póznál, azokat kerülöm. Ha meg mégis összejön, és előrobban (mert kb olyan a hangja, mint az ősrobbanásnak, mivel ezt még csak kontrollálni sem lehet a sima szellentéssel ellentétben XD) hát nézek, hogy boccccs... XD Nem azt hallja amire gondol.

De barátom élete során szexelt már jópárszor, nem idegen tőle ez a dolog, meg a hév során gyakran igazából nem is érdekli.

Szerintem amúgy minden csajjal megeshet, ha olyan pózban csinálja. Van ilyen. :D

21L

2012. jún. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Minek ilyenen problémázni, ahova bemegy a levegő onnan ki is kell jönnie. Nálunk is mindig előfordul, ha a párom van hátul. De akibe egy kicsi értelem szorult, az megérti, hogy ez nem kontrollálható. Ezértt kihagyni egykét pózt tiszta badarság.
2012. jún. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Bemegy a punciba a levegő,ennyi!Picit ciki,de normális pasi megérti,hogy ez nem fingás!
2012. jún. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

normális pasit az se érdekli, ha éppen babot ettél :)

de mivel az anál is eléggé elterjedt már, így ott a szellentés szinte állandó, és ha az nem zavarja akkor az első se fogja.


18/f

2012. jún. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!