Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Elég uncsi életem van. Van pár barátom, de ők nem mindig érnek rá. Szeretnék ismerkedni hozzám hasonló emberekkel. Akár itt is. Imádom a rockot, szeretem a viccelődést, piszkálódást. Kicsit fiús vagyok. Rock a mindenem.

Jó tudom, tudom álljak föl a gép elől...de azután?:)


2012. jún. 22. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
engem hagyjál békén!
2012. jún. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
borotválkozz meg, és irány az ossziány koncert!
2012. jún. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utánna gyere és szét rock-izzuk az ágyat
2012. jún. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Irány egy koncert pl.
2012. jún. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
lány vagyok:D Októberbe megyek is Ossianra:) anyám addig nem enged el koncertekre. Pedig mennék. Fesztiválok is itt vannak, mégsem mehetek......kinzás....
2012. jún. 22. 23:15
 6/8 monster under yo bed ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. jún. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
kimész a kocsmába ha van vmi parti kiöltözöl fajinul nme rockos ra mert azt szerintem csak a hungaristák bírják egy picit aztán bulizz csak meghív vki
2012. jún. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
14. Már tombolni akarok, de anyám :@
2012. jún. 22. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!