Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek ezzel? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel? Nagyon rosszul érzem magam.

Figyelt kérdés
Állandóan leszólítanak az idősebb férfiak az utcán,majd amikor elutasítom őket,elkezdenek anyázni.Ez tök megalázó.Nem vagyok csúnya,teljesen átlagosan nézek ki.Különösen a legaljával gyűlik meg a bajom,ma rá is ripakodtam egyre,hogy mit bámulsz?Erre rávágja,hogy jók a csöcseid.Erre már nem is mondtam semmit.Ha jó kedvem lett volna,még ki is röhögöm,de nem volt,mert reggel kikészített a qurva családom.Az a baj,hogy ez nagyon gyakran előfordul és már teljesen ki vagyok idegileg.Nem tudom nem magamra venni,hogy ilyen undorító emberek próbálkoznak be nálam,normális kapcsolatom pedig még soha nem volt.Többségében nem is bunkók,csak udvarolnak,vagy bámulnak,de nekem mégis fáj,teljesen össze vagyok törve ilyenkor.Meg ugye vannak más problémáim is,gondolom ezek itt csapódnak le,hát,nem tudom őket megoldani és már komolyan nem tudom,mit kezdjek ezzel.Mindig,amikor megnéz egy idősebb pasi,olyan szégyenérzet fog el,hogy belehalok.Számomra ez undorító.Ja és utálom,hogy nő vagyok.Micsináljak?Ki volt még ilyen helyzetben?Vagy van?

2012. jún. 12. 10:02
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
22L
2012. jún. 12. 10:03
 2/15 anonim ***** válasza:
Nos igen én is sokszor veszem észre hogy pl akkoris mikor a barátnőmmel vagyok akkor is megnézik őt, bámulják a vén kiéhezett tajp*raszt f*szok. Ezekkel sajnos nem lehet mit kezdeni. Életükben nem jutott nő nekik csak k*rvák és így kompenzálják őket. Addig örülj amíg nem vált át tetlegessé a dolog pl megfogják a segged, hozzádsimulnak, felhúzzák a szoknyád stb. Bnőmnek volt már része belöle tömegben a villamoson. Szerencsére volt vele osztálytárs. Gondolom tudhatod hogy mennyire szerettem volna szétverni annak a r*hadéknak a pofáját csak hát sajnos nem voltam ott. Próbáld az ilyeneket minél messzebbre elkerülni. Sajnos csak ennyit tehetsz.
2012. jún. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20/F
2012. jún. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hűha, nehéz kérdés. Talán ne öltözz annyira kihívóan, s persze amit Te is írtál valószínű az is gond, hogy a sok más problémád itt csapódik le. Általában egy Nő örül a bóknak, még ha nem is helyén való az a bók, de azért emeli a libidóját. Egy olasz nőre pl., ha rádudálsz az megköszöni... Apuddal milyen, milyen volt a kapcsolatod? Esetleg van a családban idősebb fickó akire haragszol? Hmmm, csak elgondolkoztam. Próbáld megoldani a problémáidat, esetleg abban is kereshetsz itt segítséget vagy máshol. Kérdésed szerint tele vagy haraggal, s az nem jó...
2012. jún. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes probléma. A lányok jelentős része úgy sminkel és öltözködik, hogy feltétlenül felhívja magára a figyelmet. Rövid szoknyában, testhez símulóban, kivágott blúzban, topban... ha meg egy pasi ezek után bámul rá, az egy rusnya, tetves, rohadt állat?
2012. jún. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

2 Hordok magamnál sprayt ilyen esetekre...

4 Igen,utálom az apámat.Tudom,hogy nem jó,de nem tudom megoldani a problémáimat.Most csak próbálok kitartani és megmenteni a még el sem indult karrieremet,meg magamat.De hát ennyire telik.

2012. jún. 12. 10:14
 7/15 A kérdező kommentje:
ja és nem öltözködök feltűnően.Pont emiatt.Hosszú gatya,ha lehet és nem gyulladok meg a 40 fokban,akkor hosszú felső.És lehetőleg fekete.Szoknyát meg sosem hordok.
2012. jún. 12. 10:15
 8/15 A kérdező kommentje:
Barna haj,barna szem,semmi smint.Tényleg nem vagyok feltűnő.
2012. jún. 12. 10:15
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
"Ja és utálom,hogy nő vagyok." -ez itt a lényeg, ebből kellene kigyógyulnod, a többi megoldódna magától.
2012. jún. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Csak próbálok azért nem úgy kinézni,mint egy öreganyó,azért nőies vagyok,de nem feltűnő.:D
2012. jún. 12. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!