Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merem áthívni a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem áthívni a barátomat, mert nem valami szép a házunk! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk gazdagok, és a berendezés, meg a bútoraink nem valami modernek, ráadásul nem szeretem a szüleim stílusát ilyen téren... És mivel nagy a ház, takarítani és rendben tartani is nehéz, feltisztíthatatlan foltok a padlón, néhol töredezett falak és rossz festés...

2012. jún. 22. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Hát ez érdekes ha emiatt nem megy el hozzád akkor nem is zseret nem ezen fog múlni a kapcsolatotok ha szeretitek egymást
2012. jún. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

El sem tudod képzelni hogy mennyire lesz*rnám ha a barátnőm szegény lenne! Csak az számít hogy vele legyek, nálunk nem ez a helyzet, nem szegények..... de a szülők mindig égetőbb kérdések :)

Ha te lennél a barátnőm és úgy szeretnélek mint Őt, nem érdekelne fogd fel! Ha ő emiatt acsarkodik megsem érdemel téged, tegyél rá nagyban, nem ő az igazi!

2012. jún. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Én nemrég aludtam az egyik új ismerősömnél. Hát ami ott volt... lyuk a falban, elhanyagolt, ápolatlan bútorok, csatorna szagú fürdőszoba, pók volt az ágyam felett, műanyag csomagolópapír fecniken feküdtem.


Az oké, hogy a bútorok nem a legmodernebbek, meg a festés lekopott, mert hát ilyen az anyagi helyzetetek, nem tudsz mit csinálni... de mindenképpen legyen ápolt és tiszta! Tehát amiket az előbb felsoroltam, azok ne nagyon legyenek... Takaríts ki mielőtt jönne a srác, nem kifogás hogy nagy a ház, egy koszos lakás nagyon illúzióromboló tud lenni. És ha cigiztek, alaposan szellőztessétek át a házat.

2012. jún. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hole Hunter ***** válasza:
53%
Ha téged ez ennyire zavar, dugjatok náluk...bár sztem felesleges szégyenkezni emiatt.
2012. jún. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Most hozzád menne a barátod, vagy környezet tanulmányra? Ha igazán szeretitek egymást, nem az számít, hogy milyen környezetben élsz!
2012. jún. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Aki szeret az nem a pénz miatt szeret ..!!
2013. júl. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!