Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek tetszenek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek tetszenek az átlagos lányok?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, aki mondjuk jól néz ki, nagyon jó alakja van, de mondjuk az arca inkább olyan átlagoson belül helyes, nem gyönyörű, nem csúnya.

2012. jún. 22. 23:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
persze ha te olyan vagy jöhetsz is ;)
2012. jún. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mivel a fullos bigék el vannak maguktól szállva, már nem is érdekelnek, mert belülről kiestek az első körben, aztán van kivétel természetesen!

De ha igaz amiket magadról írtál akárkit megkaphatsz még az életben, persze a kapcsolatban már az számít hogy belülről milyen vagy!

2012. jún. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
igen :)
2012. jún. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Persze,ha jó a belső,természet:) 16/F
2012. jún. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Persze ez mind szép és jó, csak az a baj, hogy manapság egy átlagos kinézetű lány általában már közel sem viselkedik nőként, mert megteheti...De ha átlagos kinézetű és még normális is, akkor nekem tökéletes.:)
2012. jún. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Jó bevallom, pl.: sokan mondják hogy jól nézek, ki jól az alakom, de olyan gyönyörűség mondjuk nem vagyok, aztmondják nem vagyok csúnya, valaki szerint szép, valaki szeri nt átlagos...
2012. jún. 22. 23:47
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jún. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy hány éves vagy kedves kérdező?
2012. jún. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
18
2012. jún. 22. 23:53
 10/15 Hole Hunter ***** válasza:
Egy gyönyörűvel el tudsz tölteni egy éjszakát tartalmasan...az átlagossal akár egy életet is...tehát igen.
2012. jún. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!