Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen lánnyal csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen lánnyal csak a szexet tudnátok elképzelni vagy egy komoly kapcsolatot is?

Figyelt kérdés

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]


2012. jún. 23. 22:47
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
13-as, ha Te normálisan és értelmesen kezdesz velem beszélgetni akkor valószínű én is olyan stílusú leszek végig, de ha valaki már is lekezelően és bunkón kezd velem beszélni akkor én is olyan leszek végig vele.
2012. jún. 23. 23:16
 22/44 anonim ***** válasza:
84%
Persze mert itt lököd magadról a képeket azt várva hogy megdicsérjenek te t*knyos ribi
2012. jún. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
Igen, az ilyet kell magasról ejteni. Bízd a természetre.
2012. jún. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:

hmm... nagyon ari vagy az ilyen csajok a gyengéim...

hány éves vagy? :)

15F

2012. jún. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:

A kép alapján simán alkalmasnak nézlek egy komoly kapcsolatra. A stílus alapján viszont szexre sem lennél jó. A külső bizony nem minden.

Tudod, kedves kérdező, nem az a baj, ha kiállsz magadért, hanem az, hogy akit te leoltottál, az speciel egy pozitív kritikát írt rólad. Ezek után mégis mire számítasz?

2012. jún. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:

jah bocs észrevettem h nem a kérdésre válszoltam :D

nem feltétlenül csak szex.. de ezt képről nem lehet eldönteni

2012. jún. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
26, hárman is írtak 22:53-kor. Szerintem ő a 9-esnek válaszolt, aki utána a 23-asban is előadta magát.
2012. jún. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:

Nem értem :S én egy kommentelőt oltottam igazán, és a 13-astól meg kicsit rosszul esett hogy egy pár soromból ő már egyből nem tartott szimpinek.

A másik meg hogy lényegében nem kell itt senkinek néznie a képemet, ha nem tetszik, elfogadom hogy nyilván nem tetszhetek mindenkinek ez így jó, de akkor legalább a kérdésre válaszoljon és ne frenkizzen hogy tud pár trágár szót...:P

2012. jún. 23. 23:34
 29/44 anonim ***** válasza:
Kérdező hány éves vagy?
2012. jún. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
Én nem a Sahsa-snak válaszoltam leoltóan, hanem amelyik azt írta hogy Tudnák...:S :D
2012. jún. 23. 23:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!