Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most újabban ez lett a divat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most újabban ez lett a divat?

Figyelt kérdés
Néhány éve a csajok többsége a hosszúhajú stílushuszárokat majmolta, most meg mindenkit szinte kopasz sittesfejű agresszorokkal látok, most 2012-ben kötelezően ez a divat lányok?
2012. jún. 23. 23:19
 1/10 A kérdező kommentje:

Off: Adj privátban róla árlistát

On: amugy szerintem a lányoknak ma rohadtul nincs ízlésük :D

2012. jún. 23. 23:23
 2/10 anonim ***** válasza:
az egyik 12k a másik 8ezer, de az nem működik... az árból lehet alkudni
2012. jún. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
lehetséges nekem pl elég rég óta a kopaszok jönnek be de nem a borotvált fejű hanem azért egy kicsi legyen de a nagyon kigyúrt nem jön be legyen egy kis izma
2012. jún. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Epphogy megnott a hajad, mar vaghatod is le, mi?:D

Az en baratom speciel nem kopasz agresszor, ugyhogy nem csak azokra van igeny, megnyugodhatsz. 17L

2012. jún. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nekem nem jönnek be a kopaszok:SS tüsi esetleg vasalt haj:D szexii:D

14/l

2012. jún. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A fenéket! Én épp azért szívok, mert nincs hosszú, vaslat, b*zis hajam! Rövid, géppel borotvált van, 0,3-asra és senki sem rajongott még emiatt értem. De a sok szemébe lógatós hajú fiúcskáért minden lány benedvesedik.
2012. jún. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát igen,mert nem tudják mi a jó haj :)
2012. jún. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha belegondolok, nekem eddig csak hosszú hajó barátaim voltak, a mostani (és remélem végleges :) ) is az.

Persze e mellé társulnia kell egy férfias arcnak is és persze megfelelő testalkatnak (nem kigyúrtra, vagy izmosra gondolok, hanem arra, hogy ne legyen vézna) is, hogy számomra vonzó legyen valaki.

A hosszú haj kislányos arccal és vékony alkattal nagyon nem nyerő.

Férfias vonások, borosta/szakáll, stramm kiállás, kis poci és szőrös mellkas :).

Nekem ez jön be.

L/25

2012. jún. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem most 3mm-es a hajam, de nem úgy vettem észre, hogy jobban tetszenék a lányoknak :D


Amúgy meg én a rövid hajt szeretem, nekem jobban áll és kényelmesebb.

2012. jún. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
azt mondták azt hiszem a fókuszban, hogy most a karakteres arcok, a férfias jellegek lesznek újra a trend
2012. jún. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!