Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félti egy férfi a nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félti egy férfi a nőt mástól, ha nem szerti, semmit sem akar tőle?

Figyelt kérdés
Én ezt nem értem.
2012. jún. 24. 10:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
kisajátítási hajlam.
2012. jún. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2012. jún. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem érdekel mások linke! Én örülnék, ha férfiak írnának erről.
2012. jún. 24. 10:31
 4/14 anonim ***** válasza:
Én legbelül féltékeny lennék mert titkon arra várnék hogy engem válasszon mégha nem is bírom felvállalni ezt az érzést,félnék hogy másik férfival fognak egy párt alkotni.
2012. jún. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Önzőség.Majdnem minden férfi(sajnos sok nő is) ilyen gusztustalan.
2012. jún. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ilyenkor minden esetben van némi érzés a dolog mögött? Ti mit gondoltok erről?
2012. jún. 24. 10:42
 7/14 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül van.
2012. jún. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És miből látható, hogy van, avagy sem?
2012. jún. 24. 11:06
 9/14 anonim ***** válasza:

abból, hogy egyébként hogy viselkedik veled. keresi a társaságod, keresi az alkalmat, hogy hozzád érjen, kedves, mosolyog, bókol... de még ezek is szimplán jelenthetnek barátságot, vagy azt, hogy szexben benne lenne, de kapcsolatot nem akar...


(most sokan el fognak ítélni), de én pl kavarok egy olyan sráccal, akinek van barátnője... és bőven nem csak szex a dolog, mert tudom, hogy érez irántam valamit, látszik rajta, a viselkedésén, és ő is betegesen féltékeny, hogyha mondjuk a haverjaival vagyok, vagy akár akkor is, ha szóba kerül, hogy nekem bejön valaki...

2012. jún. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hát figyelj!


Keresi a társaságomat, pedig sok oka nincs rá, hogy megkeressen.


Nem érint meg soha, és nem is bókol.


Sokat mosolyog rám, úgy érzem keresi a tekintetetem. Érdekli a véleményem.


Veled kapcsolatban:

Ha nem hagyja el a barátnőt, akkor nyilván szereti, csak legfeljebb rossz vele a szex.

2012. jún. 24. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!