Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs kedvem sose szexelni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs kedvem sose szexelni? Mitől van ez?

Figyelt kérdés

Szóval sose vagyok ráhangolódva ,nagyon szerettem a barátnőmet és ha neki hiányzik akkor szeretkezzek vele.Egyébként nagyon jó nő ,mondhatom,hogy bomba nő ,de én meg vagyok szex nélkül is . Mindig eltudom foglalni magam mással pl: nagyon szenvedélyes horgász vagyok , de annak nagyon örülők ,hogy ő is szeret pecázni. Egyébként együtt élünk már.Heti egyszer vagyunk együtt ,nekem ez bőven elég. Bennem van a hiba?

22/F 21/L


2012. jún. 24. 11:00
 1/7 Hole Hunter ***** válasza:
Alacsony tesztoszteronszint. Előfordul. Ha kevés leszel neki, majd keres mást. Addig is sok sikert! Üdv.
2012. jún. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon bíztató.
2012. jún. 24. 11:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Elég Kamu szaga van ennek :))))))))))


Nagyon SZERETTED? múlt időbe? utána meg együtt jártok horgászni .. aki ráadásul bomba nő?-és nem gerjedsz rá


khm khm....

2012. jún. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

Talán enyhén aszexuális vagy, bár ők undorodnak tőle, így nem hiszem, de nézz utána, lehet ez áll fenn.

Vagy kevés az igényed rá, van ilyen, nem lehet mindenki szexmániás.

22F

2012. jún. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Chemical Romance-nak kösz a komolyságot
2012. jún. 24. 11:04
 6/7 A kérdező kommentje:

ma 11:03

Nem hiszem hogy az lenen , élvezem amikor együtt vagyunk ,de elkezdni ,majdnem sosincs kedvem ... tehát ő kezdeményezz

2012. jún. 24. 11:06
 7/7 anonim ***** válasza:
46%

Én már idősebb fejjel (30) azt mondom, hogy az, hogy tetszik egy nő, az nem jelenti azt, hogy kifejezetten kívánod is, a kettő valahogy más hullámhosszra van kódolva bennünk.

Majd, ha találkozol egy nővel, akinek a közelében izzik a véred, hidd el, hogy naponta többször is meg fogod akarni d.gni. Nekem is volt kifejezetten szép barátnőm, nagyon tetszett, viszont a közelsége nem forró volt, hanem inkább hűvös, de tetszett és szerettem is. De ez bizony kevés. Az is számít, hogy a másik milyen elementáris hatással bír rád. Ez a nő bizony nem Neked van teremtve. Azt a nőt tested minden atomja, molekulája kívánni fogja, azt, hogy minél közelebb legyél hozzá.

2012. jún. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!