Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom állandóan szexelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom állandóan szexelni akar és megsértődik, ha nincs hozzá kedvem. Hogy értessem meg vele, hogy ez így nem jó?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy ő minden egyes nap akarja, de számomra úgy elveszti a meghittségét és a varázsát, hogyha napi szükségletté válik és rám van kényszerítve. Hiába magyarázom ezt neki, nem fogja fel és mindig azzal jön, hogy én előtte szexeltem más pasikkal, pedig együtt sem voltunk, és hogy akkor bezzeg kellett a szex. Ez úgy volt, h 17 évesen elvesztettem és ugye érdekes volt... összesen 3 pasival voltam a párom előtt velük is csak 2x (mindegyikkel), tehát összesen 6 alkalommal voltam férfival a párom előtt. Ő össze sem tudja számolni, hány lánnyal volt és hányszor, mert olyan sok volt, és van, ami eszébe sem jut már. Mégis mindig ő bánt engem az előtte lévőkkel. És ha elmondom neki, h még legalább 40-50 évünk van rá, hogy szexeljünk és nem muszály állandóan, azzal jön, hogy addig kell, amíg nem leszek terhes és nincs gyerek. Akkor ezekszerink én a terhesség után már érdektelen leszek a számára?

Volt már,hogy kényszerből lefeküdtem vele, hogy ne bántson, amiért nem...de ez se jó, ez is a szememre van vetve, hogy miért fekszem le vele csak azért, hogy csöndben legyen...akkor most mégis mit kéne tennem? már végképp nem tudom. (elhagyni nem akarom, mert csak vele tudom elképzelni a jövőmet, nem kell más)


21/L


2010. jan. 14. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Én 20 éves leszek, tavaly beleestem egy olyan srácba, aki csak 15 volt. Megismertem, szinte azonnal beleszerettem, 1-2 hónap után derült ki, hogy csak 15, én 18-nak néztem. Én meg olyan fajta vagyok, akit nem érdekel, ki hány éves, ha jól érzem magam vele, akkor miért is ne?! Na aztán végülis nem jöttünk össze hivatalosan, de olyan volt, mintha... Ugyanezt csinálta. Nem akartam lefeküdni vele, megsértődött. Hozzá se lehetett szólni, még kiabált is, szó szerint, mint egy hisztis k*rva. Na akkor lett elegem az egészből, pár hete nem is találkozok vele, pedig jó barátom lett.

Mivel a te helyzeted kicsit más, párkapcsolat, meg idősebbek is vagytok (gondolom a srác se 15), ülj le és beszéld meg vele. Így, ahogy mondom. Keresni kell közös nevezőt, ha neki fontos a szex, neked pedig nem annyira, akkor állapodjatok meg valamiben, ami neked is és neki is megfelel...

2010. jan. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! egyébként ő is 21
2010. jan. 14. 17:31
 3/6 anonim ***** válasza:
én párom is ilyen, de komolyan napi szinten 2 kell neki. Én gyakran fáradt vagyok, tanulnom kell vagy melóból esek haza...szerencsére megérti, de nem tetszik neki.De ha engem akar akkor tűrtőzteti magát.Mert van olyan,hogy nekem is kell a napi 1.Beszéld meg vele... ha nem érti meg akkor byebye
2010. jan. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A pasik már csak ilyenek, állandóan szexelni akarnak. Nem kell érte ezért neheztelni, egyszerűen csak férfiak.
2010. jan. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy komoly,hideg fejjel lefolytatott beszélgetés kell szerintem. Felvázolod neki,hogy kívánod és szereted de nem napi 2szer,nem vagy robot.Ha nem érti meg akkor meg keressen olyat aki teljesíti neki amit akar.
2010. jan. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Beszélgessetek..ha nem ért meg, akkor felesleges vele együtt maradnod. Mi az h csak vele tudod elképzelni a jövődet? Így h kényszerből fekszel le vele, meg folyton megbánt? Gondold át jobban...
2010. jan. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!