Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ez az sms egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez az sms egy férfitől?

Figyelt kérdés

Telefonon beszéltünk olyasmiről amin nevettem utólag. Mondhatni barátok vagyunk vagy hasonló.


Megírtam neki, hogy olyan dilis vagy, ezért kedvellek annyira. Nem kaptam rá semmit.


Hanem reggel elég korán arra ébredtem, hogy egy mosolygós smilet küldött nekem.


Nem vagyunk gyerkőcök már. Én 26, ő 31.


2012. jún. 24. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy mosolygott azon, amit mondtál. Semmi különös...
2012. jún. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
de gyerkőcök vagytok
2012. jún. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kell belelátni semmit.


Megírtad neki hogy kedveled, erre küldött egy mosolygós smiley-t. Szerintem ez egy teljesen természetes reakció egy baráttól. (Lehet, hogy csak akkor vette észre az sms-t, és azért csak reggel válaszolt.)

2012. jún. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Konkrétan ez úgy volt, hogy nagyon keresett valamit, én meg mondtam neki, ezen ne görcsöljön már.


Majd erre írtam a fent említett sms-t. Ő meg reggel jelezte, hogy megvan. Mellette széles vigyor.

2012. jún. 24. 11:44
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem értem miért írtad ezt nekem. Nem jogtalan a kérdésem, megfelel a szabályoknak. Mi a baj akkor?
2012. jún. 24. 12:04
 6/9 anonim ***** válasza:
ISteneeem...
2012. jún. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mi lenne? Szerelmes.
2012. jún. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
miért érzem úgy mintha 16 lennél ő meg 21?
2012. jún. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én csak alkalmazkodom hozzá. Most mit csináljak vele, ha ilyen?


Ezért próbálom itt megfejeteni.

2012. jún. 24. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!