Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számon kérnél valakit, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számon kérnél valakit, akivel csak levelezel, hogy miért nem ír?

Figyelt kérdés

Tehát az illetőt sosem láttad személyesen, nem is ismered, váltottatok pár levelet, ami után csönd ütött be.


Szerinted az ismeretségnek ezen a szintjén, van helye magyarázatot követelni?


2012. jún. 24. 15:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem
2012. jún. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 ASOT ***** válasza:

nem!


anyi megkérdezhetsz , hogy mit csinálsz??

2012. jún. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Magyarazatot nem igazan "illik" kovetelni, ellenben udvariasan, kulturaltan, nem tul tolakodoan meg lehet kerdezni, hogy minden rendben van-e, hogy megy sora, nem zavarod-e a leveleiddel, vagy valami hasonlo...
2012. jún. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az a magányügye hogy miért nem ír.
2012. jún. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy nem én gondolkodom rosszul. Én is azt tartanám helyesnek, ha az ember már annyira menteni akarja a menthetőt, akkor udvariasan érdeklődjön, történt-e valami, amiért nem kapott levelet. De az eszem megállt, hogy tőlem úgy követeltek magyarázatot, mert az "egyenes gerincet" szereti az internethuszár..


Szerintem még egy szál randi után se köteles elszámolni a ködbe merülő fél. Hisz vajon mi lehet az oka..

2012. jún. 24. 15:53
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem magyarázat mindenkit megillet, bármiről is legyen szó. Ha nem kap magyarázatot, akkor elkezd kombinálni, és a lehető legrosszabb verziót rakja össze az agyában - na ennek a folyománya az "agresszív" stílusú írás.

Vagy nem ismeritek a viccet a nyuszikával meg a fűnyíróval? Na ez pont ilyen dolog!

2012. jún. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem követelnèk semmit, de az ilyen eltûnôs nô ne is keressen kèsôbb sem. Kapcsolò àtàllít, nô elfelejt.
2012. jún. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

16:09, én megértem a nyuszikás példát, na, de te mit kombinálsz agresszíven egy teljesen idegen emberrel szemben, akivel épphogy elkezdtél levelezés formájában ismerkedni? (Legfeljebb akkor érteném meg, ha jól sikerült randik sora után, lila köd alatt, tűnik el a csaj, de talán akkor sem "fűnyírósan" szerencsés neki rontani.)

Ebben az esetben viszont egyszerűen nincs mire féltékenynek lenned! Lehet, ha megéled, hogy találkoztok nem is tetszene, amúgy meg nem tudsz róla jóformán semmit. Ezért furcsállom nagyon.

2012. jún. 24. 16:33
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem követelhet semmit.


Velem is volt már olyan, hogy itt leveleztem valakivel, és eltűntem néhány napra (munka miatt elég sokat utazom), ilyenkor kapok egy levelet, hogy hmmm, nagyon elcsendesedtél... és ennyi. Akkor megírom, hogy bocsi, csak ez meg az történt. Szerintem ez így van rendjén. Aki ilyen szinten számonkérő levelet ír, azzal nem is akarok tovább foglalkozni. Volt ilyen is, ismerkedési fázisban, néhány randi után fb-on beszélgettünk, és elolvastam a levelét, de nem volt időm azonnal reagálni, és kaptam egy ilyen "szerintem elvárható lenne, hogy ha már elolvasod a levelem, meg online vagy, akkor válaszolj, mert ez így nem ismerkedés" típusú erősen szemrehányó levelet. Na, azon a ponton reagálta azonnal, hogy akkor ezt most fejezzük be, mert ilyen szinten senkinek nem tartozom elszámolással, nemhogy neki.


24/N

2012. jún. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"Aki ilyen szinten számonkérő levelet ír, azzal nem is akarok tovább foglalkozni."


Hát ez az. Én is azon csodálkoztam, hogy miután jóformán leb*sz, hogy biztos mással kavarok, valljam be az igazságot, utána ő folytatná az ismerkedést? Nem gondolja, hogy evvel olyan keserű szájízt csinál az egésznek, hogy már az sem akarja megismerni, akinek csak lehetősége nem volt írni valami miatt?

2012. jún. 24. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!