Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Help! Ma kijött 3herpesz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help! Ma kijött 3herpesz a számon és ecettel be kentem. És lemartam. Kicsit fáj is. Valami otthoni gyogymodott tudtok? És ezt át adhatom a barátomnak?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 14. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:
a herpesz olyan könnyen átadhatod, mint az influenza vírust. jegeld a herpeszt és ha kitudsz menni gyógyszertárba, akkor vegyél zoviraxot.
2012. ápr. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Valami fagyasztott cuccot tegyél rá.

Az érintkezést pedig pár napra felejtsd el, mert könnyen átadhatod, sőt, magadnak is, alulra.

Ha legközelebb érzed, hogy jön ki a herpeszed, 2 percre, jéghideg folyó víz alá tedd, hogy jól lefagyassza, és akkor nem jön ki.

2012. ápr. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak az a baj, hogy zárva van.
2012. ápr. 14. 09:03
 4/8 anonim ***** válasza:

menj az ügyeletes gyógyszertárba, az mindig nyitva van

meg tudod nézni interneten ha beírod hol laksz, és ügyeletes gyógyszertár

2012. ápr. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A herpesszel nagyon vigyázz. Egy olyan vírus amit ha megkapsz, többé sosem szabadulsz tőle. Ez a szájon még könnyen kezelhető, de az a baj, hogy csak akkor látszik amikor nem a legfittebb a szervezeted és akkor fertőz is rettentően. Ha a nemi szervekre kerül akkor nagyobb a baj! Olvass utána mert komoly bajok lehetnek neked és a párodnak is.
2012. ápr. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tehát akkor most nem is sexelhetek vele?
2012. ápr. 14. 09:46
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem is vmelyik nap jött kis 3 herpesz a számra.

rohadtul fájt is.

tettem rá ezt az átlátszó tapaszt patikában vettem.

végülis 2-3 nap alatt levitte teljesen.

2012. ápr. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kéne mindenkivel smárolni...
2012. ápr. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!