Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » CSajok a ti pasitok is számon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSajok a ti pasitok is számon tartja hogy mikor fog megjönni nektek?

Figyelt kérdés
Szerintetek csupán azért érdekli őket és azért tartják számon, hogy tudják mikor van piros lámpa számukra vagy csak spontán oda figyelnek ránk?? :)
2011. márc. 3. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem fogalmam sincs mikor jön meg a barátnőmnek. Nem is igen érdekel. Ő se kérdezi mikor megyek sz@rni.
2011. márc. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hamarabb tudom, mint ő... Már csak a hangulatából, sőt, az illatából érzem :)
2011. márc. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

az én barátom tudja mikor van, de azért mindig megkérdezi biztosra :)

hát szerintem is-is :)

2011. márc. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tudja..Megjegyezte arról, hogy ő pont akkor kap fizetést mindig..:D
2011. márc. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 szamóca. ***** válasza:

szerintem azért, mert üldözési mániája van, és fél hogy ilyen indokkal rátzod le mikor nem akarsz szexelni. ezért számotartja, hogy nehogy átvágd. hehe. csak vicceltem, ennyire még én se vagyok paranoid :DD

nem tudom egyébként, valószínű csak tudja hogy mikor viselkedsz úgy.

2011. márc. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! Nem csak ma meglepődtem mikor közölte hoyg nekem mikor fog megjönni..Hát valamilyen szinten tényleg oda figyelnnek ránk akkor!

Kedves 17:28..Hát ez nagyon jó..,,mert akkor kap fizetést!! " Jót nevettem! Köszi nektek!! :) Szép napot mindnekinek?

2011. márc. 3. 17:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Naptárt nem vezet
2011. márc. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen. Azért, mert így ő is megnyugszik, hogy nem lett apa ebben a hónapban sem.(pedig nem bánná)
2011. márc. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, az enyém tudja és mindig megkérdezi, hogy megjött-e rendesen. Nagyon nem szeretnénk még egyelőre gyereket, kicsit mindketten aggódunk, annak ellenére, hogy rendesen szedem a gyógyszert.
2011. márc. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!