Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy igy kiakadt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy igy kiakadt egy csók miatt?

Figyelt kérdés

tegnap voltam elöször moziban egy sráccal és mikor haza kisért szájon csókolt

én nem toltam el hanem viszonoztam

ö lenne az elsö barátom de mikor bementem anyám le szajházott és elhordott mindennek, nem beszel már velem és pofon is vágott amiért csókolozni mertem.

még soha nem volt barátom anyám miatt soha nem engedett el most is nagyon nehezen tudtam elkereszkedni.

normális hogy kiakadt az első csókom miatt?


2012. jún. 24. 16:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. jún. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Nem normális dolog, de majd megszokja! :) Hajrá kislány éld az életed..
2012. jún. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

bocsi az lemaradt

17

2012. jún. 24. 16:39
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem anyud túl reagálta, ha mind a ketten úgy éreztétek, hogy kell a csók, akkor belefér.
2012. jún. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

nem normális..már 17 vagy .. nem 13..

amúgy véletlen nem Dorottya vagy?

2012. jún. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
miért nem ütöttél vissza?
2012. jún. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát anyudnak nincsen igaza. 17 évesen teljesen jó ha elkezdődik a szerelmi életed. Ráadásul egy szájrapuszi miatt így kiakadni.. apám.. :D Hát sajnálom.. az én anyum jófej ilyen téren, mondjuk én srác vagyok, de sose mondott semmi rosszat az ilyen ügyeimre.

Mondd el neki hogy szerinted és mások szerint is ez tök normális és kérdezd meg hogy ő mikor kezdte el a szerelmi életét? Mikor csókolózott először? :) Persze finoman, nehogy megint megüssön. Jujj de utálom a harcias anyukákat.. x.x :D


19/F

2012. jún. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hát ha az én anyám ilyen korba egy csókért megütött volna én úgy lebasztam volna neki mint az állatt,szerencse hogy nekem nem ilyen anyám van én 16 évesen csókolóztam először ,a mi családunkba sose volt testi fenyítés és még is feltudtam nőne pofonok nélkül...nagyon utálom az ilyen szülőket,nevelni kell a gyereket nem megütni...de az a gond hogy ezt jópár szülő egynek veszi...és az hogy 17 évesen megcsókoltál valakit...még ha 11-12 lennél...
2012. jún. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
13 évesen még azt mondom oké, de így nem az.
2012. jún. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

6osnak igaza van... vissza kellett volna ütnöd :D

de a kérdésedre válaszolva: abszolút abnormális. ha 10 éves lennél még ugy ahogy megérteném, bár akkor is inkább örülne édesanyád, hogy nem lányokkal csókolózol a homokozóban :D

de 17 évesen??? könyörgöm... ebben a korban nemhogy a csók, a szex miatt sem kéne kiakadnia, pláne nem pofonvágnia

ne haragudj ha azt mondom, hogy édesanyád eléggé szánalmas...

csak hogy 1 tanácsot hadd mondjak: ne foglalkozz anyáddal, ha ennyire kiakad ilyen semmiségeken. ha meg a fiuval folytatjátok a dolgot akkor meg sok sikert :) még annyit, hogy szerintem nyugodtan csináljátok feltünően... azaz: nyugodtan csókolózzatok édesanyád szeme láttára. ha megpofozna akkor vagy viseld el vagy védekezz.

előbbbutóbb rájön, hogy már nem vagy az ő pici kislánya, hanem szinte felnőtt vagy.

mégegyszer sok sikert kívánok :))

17F

2012. jún. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!