Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretem?

Figyelt kérdés
Hamarosan betöltöm a 15, és már érettebben viselkedem. Ez azért fontos, mert tavaly egy nálam 1 évvel idősebb fiúval alakult valami, és azt mondta túl fiatal vagyok, és gyerekes. De közbe megtudtam, hogy megcsalt. Összevesztem vele,hozzávágtam igaz dolgokat és a falhoz is hozzányomott a suliba. Még nyáron kibékültem vele, és úgy volt hogy találkozunk, de elmaradt. A történtek ellenére nagyon szeretem, de ő csak meg akar b*szni! Mit tudnék csinálni? Nagyon sokan összejönnének velem, de nekem ő kell. Valaki segítsen :' ( le kéne zárnom valahogy?

#mégmindig
2012. jún. 24. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Aki a "falhoz nyom", az nem tisztel téged. Te is tudod hogy le akar veled feküdni. Mi kell még? Ne légy buta. Az érzéseid néha az értelmes dolgok ellen vallanak, de ne akarj olyannal együtt lenni, akit idővel megutálsz vagy meg fog csalni/otthagy szex után. Ne légy vele. Keress olyat, aki szeretni is tud, nem csak lehúzni a bugyid..


19/F

2012. jún. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Hunter92 ***** válasza:
Ti lányok általában azokhoz a pasikhoz vonzódtok, aki leszar és nem tisztel titeket. Ez azért van, mert kihívást jelent számotokra. Mindenki ösztönösen olyan társat keres, aki mellett fejlődik a személyisége. Egy olyan pasi mellett, akitől mindig ugyanazt kapod (szeretet, megértés) erre nincs lehetőség, ezért ezeket a fiúkat, ösztönösen elkönyvelitek barátnak. Próbálj meg az ösztöneid és az érzéseid mellett az eszedre is hallgatni. Keress egy olyan srácot, aki szeret, tisztel és megbecsül, de nem hagyja, hogy unatkozz mellett. Ezalatt nem azt értem, hogy mindig megnevettet, hanem azt, hogy időnként van köztetek egy-egy kisebb konfliktus, amivel a személyiséged fejlődési ösztöne kielégül. Ezen a srácon viszont biztos, hogy túl kell tenned, semmi jóra ne számíts tőle.
2012. jún. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
próbálom, de ha egy év nem volt elég, akkor mi lesz? Meddig tart? :/ egyszerűen nem tudok másra nézni.. és senki nem tud nagyon segíteni
2012. jún. 26. 13:34
 4/5 Hunter92 ***** válasza:
"...de ő csak meg akar b*szni!" Hát akkor hagyd neki, engedd, hogy megint pofára ejtsen és térj észhez. Addig nem fogod túltenni magad rajta, amíg nem találsz valakit, aki felkelti és leköti a figyelmed vagy amíg nem csalódsz benne kur*a nagyot.
2012. jún. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
megpróbálok változtatni az érzéseimen(: köszönöm *-*
2012. jún. 26. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!