Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmenjek vele a Balcsira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek vele a Balcsira?

Figyelt kérdés
Kb egy hete beszélek egy fiúval face-n.Ma megkérdezte,hogy jövőhéten kedden lenne-e kedvem lemenni vele meg a haverjával a Balatonra. Nincs messze tőlünk a Balcsi kb 30 km,tehát hazatudnék jönni ha valami rosszul sül el. Ti elmennétek egy hét ismerettség után?
2012. jún. 24. 22:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
én 17 Ő 20.
2012. jún. 24. 22:41
 12/14 anonim ***** válasza:

mehetnék én is veletek? :D


esetleg úgy kéne h veled is menjen valaki ismerős! de komolyan

2012. jún. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kérdező te tényleg ilyen kis naiv butuska lány vagy hogy ez komolyan felmerült benned?

Gyakorlatilag még gyerek vagy.Gyakorlatilag egy idegen akar Balatonra levinni,Gyakorlatilag meg akarnak d.gni.

Hidd el nem erre van szükséged.


Az eddigiek is megmondták a választ,hogy ők NEM mennének el,de te nem ezt akartad hallani...

2012. jún. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én lehet h elmennék,de ez a te döntésed..
2012. jún. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!